Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Közép árkategóriás androidos...

Közép árkategóriás androidos okostelefont keresek jo kamerával és hangos hangszóróval! Van valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
Max 40000-re gondoltam, a Sony Xperia mobilok tetszenek, de nem tudok valasztani. A kamera min 5mpx es mivel kicsi a kezem a kepernyo max 4"-os (inkabb 3,5), es hangos rajta a zene! Van valakinek hasonlo teloja? Velemenyek? A valaszokat elore is koszonom.

2014. okt. 21. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
én valamelyik nap vettem xperia M2-őt megvagyok vele elégedve, sokan panaszkodnak a kamerájára pedig nincs vele semmi gond 8megapixeles.. mikor megvettem valóban hát szépen mondva nem jó képet készített DE kifogja dobni, hogy frissítsd rajta az androidot 4.4-re és ha ezt megcsinálod helyre jön a kamerája nincs vele semmi gond se az elsővel se a hátsóval. Bár elég nagy telefon és 47 ezer volt.
2014. okt. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
viszont az LG F70-es telefon sem rossz azt unokanővérem vett jóval kisebb telefon 5megapixeles.. elég jó képet csinál és 33ezerért vette. vagy esetleg sony xperia SP? 8 megapixeles kisebb mint az M2-es 13centi magas 6,5cm széles.
2014. okt. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sony Xperia P 4 kijelzős, 8 megapixeles. Nem nagyon tudok többet mondani, olyat főleg nem ami 3,5 a kijelzője..
2014. okt. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
fuu koszonom a gyors valaszokat. tehat az m2 az lg f70 es az sp nekem nagy. 3,5 lenne a jo. megneztem boltban megkerdeztem es olyan amilyet en akarok nem letezik. igen kicsit maceras vagyok. meg azert nezelodom. koszi
2014. okt. 22. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!