Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A simson s51b mocinak üresjára...

Bárci István kérdése:

A simson s51b mocinak üresjáratba tök szép hangja van. De menet közbe hangos, villamoshoz hasonló sírás hallható! Jól megy meg minden de menet közben irgalmatlan hangos, nagyon gáz! Szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés
2012. máj. 22. 22:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Elég olaj van benne?
2012. máj. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Olajszint rendben van.Szine is jó,nincs benne sár ,szemcse!Sebességeket is veszi nem dobálja ki!de a hangja szőrnyű!
2012. máj. 23. 05:50
 3/24 anonim válasza:
Ha szerencséd van, akkor nem kell teljes blokkfelújítás, a Siebel-tűnél szokott gond lenni.... Próbáld meg, hogy alapjáraton pötyög akkor megvan egy jellegzetes csörgése a Simsonnak. Ha adsz rá egy nagyon finom leheletnyi gázt, akkor erősödik-e a csörgés vagy kisimul a hangja?
2012. máj. 23. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem csörög,üresjáratba szép hangja van!Viszont menet közben elindulástól kezdve sir valami.A sebesség növelésével nő a hang is!
2012. máj. 23. 06:31
 5/24 anonim ***** válasza:
Nekem anno 3. fokozatban csinálta ezt. Olyan hangja van, mint egy Ikarus hátsó hídjának, ugye?
2012. máj. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Gyorsan szedd szét,mert valószínűleg eszi a fogaskerekeket a kuplungkosárnál...
2012. máj. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
hát tudod,van négy 8 as anya a nyomólapon a kuplungkosárnál,azok alatt van 4 biztosító alátét,amit fel szoktak hajtani,na előfordul hoyg az belülről beleér a dekno falába és az lyan szép visító hangot szokott eredményezni,ha mész menetközbe mikor visít huzd be a kuplungot,ha elhallgat ez lesz az.
2012. máj. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Ha tényleg a biztositó alátét miatt sir,azt hogyan tudom orvosolni?Nagy meló?
2012. máj. 23. 14:29
 9/24 anonim ***** válasza:
Nem, normálisan kell meghajtogatni. Amúgy a hangot a kuplungfogaskerék és a főtengelyfogaskerék is okozhatja, ha valaki olyan módon ,,szerelte", hogy csavarhúzót dugott közé.
2012. máj. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
nehéz ügy lesz kideriteni!ha látok sérüléseket a fogaskerekeken akkor gondolom cserélni kell!kell hozzá valmilyen spéci szerszám?az jutott eszembe hogy amikor megvettem a mocit szörnyen feszes volt a lánc!Én 200km után vettem észre!de már akkoris sírt valami.nem lehet hogy a feszes lánc elnyirt valmit?
2012. máj. 23. 16:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!