Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek? Mitöl...

Milyen telefont vegyek? Mitöl függ melyik a jobb? 2 mag vagy 4 mag?

Figyelt kérdés
Szóval szeretnék vásárolni telefont a telenornál. Kinéztem a a Samsung Galaxy ACE 4-et. 4 magos 1.2 proci. 1 gb ram és 4 gm belső memória. Már rég vettem telefont körülbelül 4 éve. Szeretnék most venni egyet ami nem akadozik jó telefon és megbízható. kb 50.000ft felé már nem szeretnék adni! Van egy nagyon erős gépem igy nem használnám ki. De sok játék nem olyan erősek hanem googlepalyesek meg a messenger facebbok stb.. szépen fusson mivel én kollégista vagyok. Mitöl függ hogy melyik az erősebb processzor? hallottam hogy valamikor egy 2 magos proci veri a 4 magosat külömböző telefonok szerint..Ez igaz?
2014. okt. 22. 17:25
 1/4 A kérdező kommentje:

Samsung Galaxy Core LTE


Ram:1 gb

Kétmagos, 1.2GHz-es processzor


Samsung Galaxy Ace 4

Ram:1 gb

négymagos, 1,2 GHz-es processzor

2014. okt. 22. 17:36
 2/4 Tengor ***** válasza:
Te csak odáig látod, hogy "mag". De nem mindegy, hogy atommag v. dinnyemag, vagy épp barackmag. Az egyiket nem is látod, a másikkal meg fáj ha fejbe dobnak.
2014. okt. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézd meg az antutu-jukat! pl. youtubon is megtalálod

Beírod a telefon nevét gyári számát és mellé antutu

galaxy ace 4 antutu


Amelyiknek nagyobb az antutuja az a jobb telo!

ebben az esetben az ace 4-nek 21000 körül

a galaxy lte-nek 14900 körül

2014. okt. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja,csak éppen az Antutu-t úgy módosítják ahogy nem szégyellik.Lehetne akár 30000 pontja is az Ace 4-nek.De a kettő közül az Ace 4 a jobb,magok számától eltekintve is.
2014. okt. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!