Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olcsó, de mégis jó minőségi...

Olcsó, de mégis jó minőségi mobiltelefont 10. 000-50. 000Ft-ig?

Figyelt kérdés

Feltételek:

-Min. 5mpx kamera

-okostelefon

-NE Nokia, Huawei és Sony legyen

-Telekomos legyen


Mivel nem értek az okostelefonokhoz, ezért még feltételekbe sorolom azt, hogy azért tudjam telefonálásra is használni.



2014. okt. 22. 17:38
1 2
 1/11 SolCsa válasza:

tudtommal a samsung galaxy ace 3 olyan 50.000 fele jár. nézz kicsit utána. jó kis teló.

a nemedet megmondanád? :D mert elég csajos kis telefon.

2014. okt. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
15/L vagyok, viszont fiús vagyok inkább, így olyasmi telefon kellene, ami a fiúk részére tetszetősebb. Nem vagyok valami igényes, viszont a mai világban már kell egy telefon. A kamerája feltétlenül nagy felbontású legyen, mert a fényképezést űzöm, sajnos még hobby-szinten.
2014. okt. 22. 17:53
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Menj be valamelyik hiper-szuper marketbe (Auchan, Media Markt). Vannak egész jó "noném" független telefonok 50.000 alatt is. Nekem is ilyen okostelefonom van és abszolút meg vagyok vele elégedve.
2014. okt. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

[link]


Valami ilyesmire gondoltam, viszont amit elküldtél, az sem olyan rossz.

2014. okt. 22. 17:59
 5/11 anonim ***** válasza:
Nokia Lumia 925 hasznaltan, negyon jo kameraja van.
2014. okt. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Lenovo A536

Ami hátrány lehet neked, az hogy 5 inches

2014. okt. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"A kamerája feltétlenül nagy felbontású legyen, mert a fényképezést űzöm"

Akkor tudhatnád, hogy a felbontásnak és a képminőségnek vajmi kevés köze van egymáshoz.

Az a Discovery V6 nagyon faszán néz ki, két "apró" hibája van csupán:

1. gagyi hardver

2. nem támogatja a 3G-t (ami elég ciki egy magát okostelefonnak tituláló készülék esetében)


Én inkább ezt a telefont javasolnám:

[link]

Kicsit kilóg az árkeretből, de jobb, mint bármi, amit 50000 alatt vennél.

2014. okt. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Utolsó: köszönöm, hogy kijavítottál, legalább ezt most már tudom.

2014. okt. 22. 19:08
 9/11 anonim ***** válasza:
2014. okt. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Igor Igorovics ***** válasza:

"Akkor tudhatnád, hogy a felbontásnak és a képminőségnek vajmi kevés köze van egymáshoz."


Nem ez az egyetlen szempont, talán nem is az elsődleges, de jelent azért valamit. Ahhoz tudnám hasonlítani, hogy mekkora űrtartalma van egy autó motorjának. Nem minden, de a vas az vas. :)


Ebben a kategóriában, meg úgy a felső kategóriákat leszámítva bizony pont a lumia és a huawai a menő, illetve androidon még moto g és alcatel one touch idol, azok viszont sajnos nem jeleskednek kamerában.


Amiben igazán jó kamera van, az a lumia 1020/930, Xperia Z2, iPhone 5s ,Galaxy S5, Galaxy K Zoom, ezek viszont kifejezetten drágák.

2014. okt. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!