Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még most venni iPhone...

Megéri még most venni iPhone 4S-t? Használttan persze. Még kb. mennyi ideig fogja támogatni az új iOs-t?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy új mobilt venni, és tudnék jó árban. Megéri még megvenni? Legalább egy évig szeretném, ha jó lenne (akár többig is, amire én használom, arra jó), csak nem tudom, hogy az Apple meddig tervezte kb. támogtani az iOs-sal ezt a modellt.

Tetszik az iOs, ezért is szeretnék telefonból iPhonet, 60-ért szerintem nem rossz vétel. Újabb modellek feleslegesek számomra, nem igazán használnám ki a lehetőségeiket.

Köszi előre is a válaszokat!



2014. okt. 22. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:

újjonan 100k

használtan 70-80

esetleg 60 nagyon ritka esetben

2014. okt. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha neked megfelel, simán találsz 60 alatt is...nyilván nem az ilyen lehúzós gsm boltokat kell nézni, ahol tényleg 70ezerért adják a használt 4S-t. az apple az most hagyott fel a támogatásával, még a hibajavításokat meg fogja kapni, szóval az az 1 év gond nélkül használat szerintem reális.


azzal tisztában kell lenni, hogy ennek és az iPhone 5-nek voltak ezek az akksigondjai, hogy hirtelen lemerülnek nagyobb igénybevételnél. ezt nagyon kipróbálni sem tudod, mert tök random...lehet szerencséd lesz, és próba közben kiderül.

2014. okt. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Már az iOS 9-et nem kapja meg
2014. okt. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem éri meg! Én tiszta újan vettem, és idén, 3év után teljesen felmondta a szolgálatot. Amint letöltöd rá az új iOs-t lelassul, vagy teljesen elromlik. Szerintem, ha most megveszed nincs rá semmi garancia, hogy holnapra nem romlik el. Valószinűleg mindenki azért probálja eladni,jóval ár alatt, mert tudja, hogy már lejárt az ideje :/
2014. okt. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó!mem mondta fel a szolgálatot,mert az iOS 8.1-el ugyanolyan gyors lett,mint iOS 7-tel.amúgy már 5S-t éri megvenni,nekem az van,az 5S-hez képest a 6 nem sokkal tud többet,szinte csak a design változott.Az 5S-t nyugodt szívvel tudom ajánlani,nagyon jó,szép,gyors telefon.iPad mellé tökéletes választás.
2014. nov. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Értem én, hogy az 5S a jobb, ez természetes. Lenne is rá pénzem, de nekem egy mobiltelefon egyszerűen nem ér annyit.

2014. nov. 3. 00:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Az 5S,tokkal,kijelzővédő fóliával együtt mondjuk 200.000.Nagyon szép állapotút lehet kapni már 140.000ért is,ami nem olyan sok szerintem.Én gondolkodtam rajta hogy eladom az 5S-t,és lecserélem iPhone 6-ra,de egyszerűen az iPad mellé nekem nagyobb kijelző nem fontos,kamerája nem sokkal jobb,lassítást GoProval csinálom,meg iPad mellett alig használom.De majd 6S-re cserélem le,mert ott azért szerintem a különbség érződni fog(szerintem mivel az iPad Air 2 3 magos procival,2gb rammal jött ki így a 6S is remélem megkapja ezeket,és akkor sokkal gyorsabb lesz,mint a 6.)

Szerintem iPhone 5-öt vegyél,a 4S helyett,mert azért az is jó telefon még,egyáltalán nem lassú(relatív,a 6-hoz képest az,egy Galaxy S4hez képest fénysebességgel megy)

2014. nov. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!