Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy Iphone 4 hány évig bírja...

Egy Iphone 4 hány évig bírja ha szépen rendbe tartják és vigyázznak rá?

Figyelt kérdés
Iphone 4

2014. okt. 22. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
40%
használatfüggő. ha hardveres szinten nézzük, akkor az akksi használata az, ami ezt főként meghatározza. nekem régen egy másfél évesen megvásárolt iPhone 4-em volt, szűk 2 évig használtam, akksigondjaim még ekkor sem voltak. specifikusan iPhone 4-nél még a home gomb elkoszolódása volt problémás, amit csak pormentes, laboratóriumi körülmények között lehetne elkerülni, viszont ez nem nagy mértékben a működést befolyásoló tényező, szóval ettől függetlenül még tökéletesen használható.
2014. okt. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszer egy dokumentum filmben láttam, h az iphonekat ugy csinalják h 2 evig működjenek probléma nélkül. De nem biztos h ez igaz.
2014. okt. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ebben is van valami, bár ezt nem tudom bizonyítani. az tény, hogy még az első generációs iPhone-nál nem voltak bajok, és most is simán lehet találni kifogástalanul működőt. viszont 3G-n már előfordult, hogy a wifi modul tönkrement tömegesen, ami hát nem bizonyított, de elég valószínű, hogy direkt. 3GS megint kimaradt, meg a i4-ek régi szériája(16-32-64 gigások), 8 gigásoknál szintén előjött, aztán már iPad-eknél is előfordult, 4S-eknél is...szóval ez gyanakvásra adhat okot...csak hát ameddig mind nem hibásodik meg ugyanilyen módon, addig nem lehet 100%-osan kijelenteni. mint írtam, az én telóimmal pl. nem volt gond, pedig a 4 is bőven kiszolgált 3 és fél, majdnem 4 évet.
2014. okt. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!