Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5s vagy Sony Z3 Compact?

IPhone 5s vagy Sony Z3 Compact?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Telefon vásárlás előtt állok, ez a kettő telefon keltette fel az érdeklődésemet (alapból BB Q10-et akartam, de azt egyéb okokból már nem tudok venni) az androidot próbáltam elkerülni, de a Z3 com. rettentő megtetszett, mind kinézetre, mind arra amit tud, teszteket olvasgatva, meg rettentő gyorsnak bizonyul a telefon, mondhatni a legjobb a kategóriájával szemben, és olvastam h iPhone 6 ellenfelének is tartják.

Nos, de tartok tőle, hogy az Android egy idő után elkezd lassúlni akadni stb (mint ahogy nálam sajnos eddig volt (az az idő meg 1-1,5év) ) de a tudása rettentő meggyőző.


Az iPhone meg azért tetszik mert nem android van rajta, és a rendszere így rettentő optimalizálva van a készülékhez (az én észrevételem szerint, bármilyen iphonet nyomogattam (4,4s,5,5s) egyszer nem akadt be nekem.

Igazából nem vagyok nagy multimédiás felhasználó, internetezek, zenét hallgatok, chat, viber, telefon/sms.

Amire egy mai átlagfelhasználó használja.

Szeretnék egy jó erős, stabil telefont venni ezek alapján, és őket néztem ki.


Szerintetek?



2014. okt. 22. 23:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Aki bunkó azt előbb vagy utóbb úgyis kirakják.
2014. okt. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Sztem iPhoneval jobban jársz pont amiatt az optimalizáció miatt amit te is írtál, ha egy jó gyors megbízható telefont szeretnél iPhone 5s-nél nincs jobb választás(még 6 se).
2014. okt. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Végül az iPhone 5S lett, mégpedig azért mert MacBook van itthon és a Yosemite rendszerrel ijesztően jól lehet majd szinkronizálni. E miatt esett a választásom arra.

2014. okt. 29. 18:29
 14/16 anonim ***** válasza:
43%
Sajnállak.
2014. okt. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 akoslaszlo ***** válasza:
0%

Én meg inkább irigykedem az 5s miatt. Nyugodt légy a legkevesebb hiba ill. csalódás ezzel lesz!

Az emberek ált. jót akarnak, de írtó fontos, hogy tisztán lássunk. Szerintem bölcs döntést hoztál.

2014. nov. 12. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, de a te pénzed.
2014. nov. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!