Iphone 6 vagy 6+?

Figyelt kérdés
ti melyik telefont vennétek, érdemes lecserélni egy 5S-t?

2014. okt. 23. 01:21
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Nincs túl sok különbség, lényegében csak a kijelző mérete az eltérő.

Illetve 6 plus-ba OIS van (optikai képstabilizátor), míg a 6-ba csak digitális képstabilizátor van, az OIS jóval jobb, de ha nem videózól túl sokat akkor nem olyan fontos.


Kijelző alapján dönts.


5S-t én mindenképp lecserélném valamelyikre, 4,5" alatt szerintem nem is beszélhetünk telefonról.

2014. okt. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sztem meg pont fordítva. Egy telefon addig jó ameddig a hüvelykujjaddal kényelmesen eléred a képenyő minden pontját. Ha meg nagy kijelzőjű IOS-t akarsz ott az iPad... Ha meg mindenképp 6 kell akkor szerintem sima. A 6 már túl nagy kényelmetlen el se fér a zsebedben stb.
2014. okt. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
En special nem fogom lecserelni. Egyreszt mert minden igenyemnek tokeletesen megfelel az 5s , nem hozott olyan ujdonsagot a 6,ami miatt megerni a majd 100eFt tobbletet,masreszt,amit elottem is irt : nekem ez a meret az,ami meg kezelheto,amit zsebbe tudok tenni -mar akar a 4.7" is tulmegy ezen a hataron.
2014. okt. 23. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#2


Ezzel én is egyetértek, nem kéne 5,5"-es telefon, de a 4" akkor is gyerektelefon, kényelmetlenül kicsi számomra (oké, átlagnál kicsit nagyobb ember vagyok, de azért én se vagyok 2,5 méteres), 4,5-4,8"-et tartom jónak, vagy vékony kávával akár az 5"-et is, de a 4" hihetetlen kicsi számomra.


Ha valakinek az tetszik akkor vegye azt, lehet valaki amúgy is kisebb és akkor neki már kényelmetlen lenne a nagyobb telefon, de egyre nehezebb helyzetbe vannak az ilyenek, hisz Androidos telefonok már régóta az 5" körül jelennek meg, és most már az Apple is behozta a lemaradását.

2014. okt. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem cserélem le, nincs semmi az újakban ami nekem mindenképp kellene, az 5s még mindig tökéletes. Nagyobb méretre nincs szükségem, maradnék majd a jövőben is a 4"-nál, de ha nem ad ki ekkora iPhone-t az Apple, megbarátkozom a 4,7"-es mérettel.
2014. okt. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én is úgy gondolom, hogy, 4.2-5inch az optimális. A 6-nak 4.7-es kijelzője van, viszont a keret nem túlzottan vékony, és a home gomb illetve a design miatt felül és alul is elég nagy kijelző nélküli terület van, azaz egy méretes készülékről beszélhetünk, számomra ez a telefonméret felső határa. Így jártam, át 5s kicsit pici, a 6 picit nagy lenne
2014. okt. 24. 00:55
 7/8 anonim ***** válasza:

Én sem cserélem le,majd 6S-re.

Nem gyorsult semmit szinte,csak a design meg a kijelző változott,ez nekem +80.000-et nem ér meg.szerintem a 6S már 3 magos procival jön ki,úgy mint az iPad Air 2,és ezáltal sokkal gyorsabb lesz.

2014. okt. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En az S4emet 6+ra cserélem, ha minden úgy alakul ahigy szeretném. Már megszoktam, hogy 2 kezzel használom a telefonomat, es nem zavar. :)
2014. okt. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!