Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Amerikában vásárolt kártyafügg...

Amerikában vásárolt kártyafüggetlen iPhone tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Jövő nyáron fogok kiutazni Amerikába és gondoltam veszek egy iPhone 6 Plus-t, de nem tudom, lehet-e vmi bökkenő, talán más SIM- kártya kell bele, nem olyan, mint amilyen Magyarországon van, vagy ilyesmi. Magyarországon is tudnám zökkenőmentesen használni?

2014. okt. 23. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Mivel Magyarországra is úgy hozzák be Amerikából, szerintem semmi változtatás nincsen rajta. Nem fognak külön Magyarországra gyártani iPhone-t, vagy akkor ennyi erővel a világ összes országára különbözőket kellene?:) Értelmetlen :D
2014. okt. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Zökkenőmentesen működni fog, teljesen kompatibilis a magyar hálózatokkal.

Viszont a garancia az már zűrösebb. :)

2014. okt. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 vedelo válasza:
39%

Garancia is működik itthon, istyle-nál erről többet írnak.

Arra figyelj, hogy sim free legyen, és nem lesz gond.

2014. okt. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

vedelo, NE TERJESSZ HÜLYESÉGET!!


A garancia nem működik itthon.

Az iPhone-ra régió specifikus garancia vonatkozik. Vagyis az EU-n belül vásárolt készülékeket szervízelik ingyen az istyleban vagy bármelyn apple store-ban vagy APR-ben.

Viszont amit az EU-n kívól vesz valaki azt már csak térítés ellenében.

Olvasd el az apple iPhonera vonatkozó garanciális feltételeit!


Egyébként teljesen használható lesz a készülék. Ugyanazt kapod ott, mint itt.

2014. okt. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És mondjuk vámokat meg adókat hogyan lehet elkerülni? Szeretném, hogyha a doboz is megmaradna pl.
2014. okt. 24. 23:07
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem kell bejelenteni, hogy te éppen egy új iPhoneal jössz haza. Ennyi. :)

Meg aztán a dobozt se a kezedben villogtasd.

Egyébként a kutyát sem érdekli, hogy mit hozok haza.

2014. okt. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A vámnál nagyon kell figyelni, mert ha észreveszik akkor röktön 100euró.

Nekünk a blokkot keresték, és a képeket is nézték. Ezek után ajánlom,hogy ne hozzátok el a blokkot, hiszen úgy se garanciális. Valamint érdemes feltölteni a telefonra egy régebbi biztonsági mentést.

2014. okt. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Fischer Andráss válasza:
Nekem iPhone 4S ota megvolt az osszes iPhone es az osszeset amerikai Apple Storeban vettem. Minden tokeletesen mukodik (LTE is), es garancia is van! iPhone 5-tol az osszes iPhonera vilaggarancia ervenyes, nem regio specifikus. Az egyik iPhonemat mar javitotta az iSTYLE mindenfele gond nelkul. A vegere mindig kb 50.000 Ft-tal olcsobb kint mint itthon.
2015. szept. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Slenderman123 válasza:
Fischer Andràs ne vű felhasznàlò megtudnàd mondani mennyibe került a szàllitàsi költsèg ,mert ènis szeretnèk rendelni az Amerikai Apple Storebol ! KÖSZÖNÖM ELŐRE IS!
2016. dec. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Slenderman: nem tudsz rendelni az Amerika Apple storeból.
2016. dec. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!