Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon rendelés, segitség?!

Telefon rendelés, segitség?!

Figyelt kérdés

Szeretnék független Iphone 5C-t, vagy 5S-t rendelni (újat).

Tudnátok ajánlani ilyen telefon boltokat? (ahol olcsóbbak a készülékek mint nálunk, újak, és függetlenek.)

Válaszotokat előre is köszönöm. :)



2014. aug. 5. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
[link] Én még nem rendeltem tőlük, de szerintem pont olyan, amilyet szeretnél
2014. aug. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

jah, jó kis lightbox-os iPhone 159ezerért :D kapsz egy telefont, oszt kész...esetleg ha jófeje, akkor töltőt, de persze valami utángyártottat...:D gari is olyan felületes, amennyire csak lehet...ilyet kiírni komolyan, hogy "e) FONTOS:

Felhívjuk vásárlóink figyelmét, hogy NE frissítsék a készülékükön a szoftvert, mert meghibásodásokkal járhat, aminek javítási költsége a Vásárlót terheli!"


ezek szerint szoftvergaranciát egyik telefonjukra se vállalnak, eltekintve attól, hogy frissítés közben, vagy más miatt ment tönkre(jó, ez iPhone-nál elenyésző, de a hozzáállás miatt itt már alapból semmit nem vennék).

kíváncsi lennék, ha vállalnak garanciát, ott milyen indokkal bújnának ki alóla, ha a teló meghibásodik...

2014. aug. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
illetve készülj fel, elég sok ilyen bolt van, ahol eljátszák azt, hogy van egy full olcsó ár, te megrendeled, majd 1-2 óra múlva hívnak, hogy húú, bocsi, de sajnos olyan csomagban, amiben te kiválasztottad, nem tudják adni, de felajánják, hogy vedd meg 2 év garanciával drágábban...
2014. aug. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor azt mondjátok ne rendeljek külföldről?:S

És ebayen használtat merjek venni?:S

Vagy ti mit ajánlotok?

2014. aug. 5. 18:03
 5/5 anonim válasza:

Szia!


[link]


Én itt venném meg. Van diákkedvezmény, így átszámítva 172-re jön ki. Bontatlan csomagolás, 27%os áfa, tartozék, EU gyári garancia. Ha gondolod hívd fel őket, korrektek.


Üdv

2014. aug. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!