Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 520 vagy Gigabyte...

Nokia Lumia 520 vagy Gigabyte Gsmart R2 ügyben kérhetek minél több infót?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm mindenkinek a segítségét. A fő kérdésem az lenne, h windows alapú (Nokia) telefonra ilyen viber INGYEN megkapható/letölthető-e, meg fontosabb alkalmazások INGYEN, vmint melyiket vennétek meg? Bátor dolognak érzem sajnos a Nokia-t megvenni a oprendszere miatt, ez nagy hülyeség részemről?

#gigabyte #Nokia #telót kell vennem :(
2014. okt. 25. 00:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Jó a WP8.1, nem kell félni az oprendszertől, és mondom ezt Android fanként.

Alkalmazásokkal nincs annyira tele, mint egy Androidos vagy iOS-es telefon, de azért a legtöbb dolog fent van.

Viber ingyenesen tölthető, Facebook meg minden ilyesmi is fent van, átlagember valószínűleg mindent megtalál amire szüksége lesz, ráadásul ingyenesen is.

2014. okt. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nokia Lumia 530 akart lenni, szóval két link közül melyik?


[link]


[link]


Előző köszi szépen, válassz te is egyet pls. :)

2014. okt. 25. 02:36
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem 530
2014. okt. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lumia 530 jóval rosszabb, mint az 520, de még így is inkább azt venném, mint az ilyen 30 ezres Androidos hulladékokat (Android fan vagyok, és összességében jobb rendszernek tartom a WP-nél, de 30k-ért szinte csak hulladék van).


37k-ért egy Moto E jöhet szóba Androidosok közül olcsóbban semmi más.

Szóval ha nem az, akkor Lumia 530

2014. okt. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pedig a Lumia 530 nagyon túl van árazva.
2014. okt. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Miért rosszabb az 520? Elmondod nekem, ha szépen megkérlek?
2014. okt. 26. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!