Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Igaz ez a iphone dolog vagy...

Igaz ez a iphone dolog vagy vsak kamu?

Figyelt kérdés

Lehet hogy nagyon félre/rosszul informált vagyok de azt mondta valaki nekem hogy ha tönkremegy a régi iphoneom es az a típust mar nem gyártják csak az újat akkor az ujra cserélik ki es nem kell kifizetni az uj teljes arat csak a 10% -ot (kb).

Tehát ha nekem van egy iphone 4 em es tönkremegy akkor most jelen pillanatban iphone 5 ot kapnék helyette??


2014. okt. 25. 01:44
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
ha nincs már a szerviznek olyan mint ami neked kell akkor a legújabbat kapod, de iphone esetében elképzelhető hogy csak iphone5s-t kapnál, nekem az ipod classic 2. generációt az akkor legújabbra cserélték, nem javítgatták
2014. okt. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zakathol ***** válasza:
Csak akkor cserélnek, ha van még garanciád. Ha az már lejárt, akkor nem fognak neked semmit semmire cserélni.
2014. okt. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor is cserélik ha biztosítást kötöttünk ra es fizetjük a biztosítást ugye? Mert a garancia lejárt de a biztosítas meg megvan. Es lassan ráfér egy csere a telefonra... Kezd meghalni
2014. okt. 25. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!