Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik a wi-fi?

Miért nem működik a wi-fi?

Figyelt kérdés
IPhone 4S-em van.A router a tesóm szobájában vam,ami pár szobával van csak messzebb,ezért a wi-fi erős szokott lenni.De tegnap óta nem jó:/ Csatlakozik,de semmit sem tölt be.A testvéremnek ellentétben minden tökéletesen működik (neki IPhone4-e van).Az enyém már tegnap óta rossz,és semmit sem tölt be..Próbáltam ki-be kapcsolgatni a telefont vagy a wi-fit,de ugyanolyan..Próbáltam elfelejteni a hálózatot,majd újra beírni a kódot,de ismét semmi..Szerintetek mi lehet a baj?

2014. okt. 25. 08:45
 1/2 david_mc98 válasza:
Tipushiba gyakran meghal a a Wifi csiplye
2014. okt. 26. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha a tesód iPhone4-ese a te szobádból érzékeli a WiFi-t, akkor elromlott a WiFi antennád, mivel az i4 egy régebbi készülék, mint az i4s, és az i4s-ben jobb az antenna. Próbáld meg azt, hogy a router közelében WiFi-zel, bár ez egy idő után idegesítő lesz. Inkább cseréltesd ki a WiFi antennát. Szerintem egy nagyon megbízható hely a "Space" Ez a szervíz a Budapest-i Árkádban van. Ha esetleg garanciális még a készülék, akkor pedig vidd be az Andrássy Út 36.-ba.


Itt van a Space-nél az antenna csere ára. (Minden javításukra 6 hónap garancia van, és ha esetleg a garancia utolsónapján újra elromlik a garancia újraindúl.)


[link]

2014. okt. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!