Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nemsokára akarok egy új...

Nemsokára akarok egy új telefont venni de nem tudom melyik lenne a legjobb választás (lent)?

Figyelt kérdés
S3 LTE,xperia z,z1 vagy ha tudtok ebben az árkategóriában jobbat akkor mondjátok.
2014. okt. 25. 10:19
 1/4 anonim válasza:
Hat a Z1-et valaszd!! De am miert nem probalod ki a windows phone-okat pl lumia 920-930 sztem sokkal jobb a windows mind az android, nem fagy le stb...
2014. okt. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezzek kozul Xperia Z1, de en is ajanlom a Lumia 930-at.
2014. okt. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Z1.

Előzőekre reagálva: ha eddig androidot használtál, akkor ne akarj váltani..android után a windows phone komoly agyvérzést tud okozni. Jól néz ki, meg hehehe, meg Microsoft, de aki nem ahhoz szokik hozzá, azt bizony idegesíteni fogja, hogy mindent nehezebb/komplikáltabb megoldani rajta, mint egy androidos telónál. Arról nem beszélve, hogy közel sincsenek olyan minőségű beállítási lehetőségei, mint egy androidnak.

Annyit aláírok, hogy a teljesítménye tényleg jobb, de nem csak a rendszer miatt, hanem a telefon miatt is.

Nekem elsősorban az számít, hogy egyszerű legyen, mégis mindent tudjak vele csinálni, ami jól esik úgy, ahogy jól esik. Ezt eddig csak androidnál sikerült elérnem. Na meg persze a Google Play széles választéka se hátrány..


A fagyásról annyit, hogy nekem ilyen problémám androidnál se volt. Csak nem 15ezer Ft-os telefont kell venni, mert annak a hardvere biztos, hogy nem lesz jó semmire, telefonáláson kívül.


Ha meg valaki csak azért venne windows phone-t, mert rá van izgulva a csempékre, azok használjanak androidon windows 8 launchert. A csempék kivételesen nekem is jobban tetszenek.

2014. okt. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Javaslom, vásárlás előtt nézz szét a "noname" kínai oldalaokn is.

Pl pandawill.com.

Csodákat fogsz találni bagóért...

2014. okt. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!