Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS. Lehet hogy ezért romlott...

SOS. Lehet hogy ezért romlott el az iPhone 4-em?

Figyelt kérdés

Elvittem hogy nem kapcsol be a telefonom a T-mobilba és nem tudják megcsinálni, mert szerintük valaki megpiszkálta.Aztán az egyik ismerősünknek adtuk ,hogy próbálja meg és kérdezte,hogy próbálkoztam-e frissíteni a szoftvert vagy valamit letölteni?

és eszembe jutott,hogy én az IOS 8-at szerettem volna rárakni, de hát sima 4-re nem lehet

Lehet hogy az miatt romlott el? Valaki tudna segíteni hogy mit csináljak vele?

előre is köszönöm!



2014. okt. 25. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél újat.
2014. okt. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem azt kerdezte, hogy vegyen-e ujat. Egyebkent szerintem,van ra esely
2014. okt. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

biztos nem attól romlott el hogy frissíteni probáltad, mivel az iphone4en meg se jelenik az opciók között az ios8 frissítés


dugd rá itunes-ra és csinálj egy teljes visszaállítást

2014. okt. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De nem tudom mert elszállt minden rajta és be sem kapcsol..

Jó , majd veszek, azt sem tudom milyet

2014. okt. 25. 12:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztosan nem a hibas frissitestol - bolondbiztos telefon , elrontott frissitesekkel kepteleseg tonkretenni . Tedd fel toltore par orara (akkor i ha latszolag nem tolt) , tartsd nyomva a power es a home gombot egyutt 10mp-ig majd a powert engedd el es a home-ot tovabbi 8mp-ig nyomd,utana csatlakoztasd az ituneshoz(lehet,hog tovabbra sem lesz semmi a kijelzon) . Ha a telefon fizikailag rendben van,akkor az itunes megtalalja helyreallitasi modban es lefrissiti 7.1.2-re
2014. okt. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm de ugyan ezt próbálták és semmi
2014. okt. 26. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!