Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az, h az androidra,...

Miért van az, h az androidra, (program, játékok, stb ) sokkal több ingyenes program tölthető le, mint windows phone-ra?

Figyelt kérdés

2014. okt. 25. 16:47
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
valamint,hackelve se lehett találni hozzá dolgokat.ennek is miértje érdekelne!
2014. okt. 25. 16:50
 2/17 anonim ***** válasza:
39%
Jóval később jelent meg maga a platform is, illetve sokkal kevesebben használják.
2014. okt. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
ami pedig megjelent ennyire biztos védelmet kapott,h torrent oldalon igazából nem is lehet találni hozzá semmit? vagy csak én keresgélek rossz helyen?
2014. okt. 25. 17:18
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem éri meg a fáradozást. Nem hallottam ilyen forradalmi extraerős védelemről.
2014. okt. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
32%
A WP egy borzasztó zárt rendszer,míg az Android nyílt.Ezért van így.
2014. okt. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
57%
Előző jól írja, WP zárt, Android nyílt, ilyen egyszerű.
2014. okt. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
és melyik stabilabb,használhatóbb? melyiket érdemes inkább választani,és miért?
2014. okt. 25. 19:09
 8/17 anonim ***** válasza:

sok ember elfeleljti hogy a droid es a iOS is keves appal indult, idok soran bovult a kinalat, es a wp fiatalabb igy meg most van feltorekvoben

es azt is megnezhetnek hogy a nyiltsagnak koszonhetoen rengeteg a szemet, nem csak a memmyiseg a lenyeg

a wp stabilabb, de ha te is a torrentezo pistikekhez tartozol akkor maradj droidnal...

2014. okt. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A droid egyáltalán nem instabil. Ezt a hülye berögződést még tényleg nem sikerült kinőlni?

A wp-re egyszerűen nem fejlesztenek. Ennek semmi köze ahhoz, hogy nyílt vagy zárt egy rendszer. Még hivatalos google által fejlesztett gmail alkalmazás sincs rá. A rendszer adottságai jók, tehát simán lehetne rá fejleszteni.

A fejlesztőket kell megkérdezni, hogy miért hanyagolják ennyire.


Az is hülyeség, hogy kevés a szemét. Konkrétan a wp-s appok nagy része jó ha eléri a 3.5-ős átlagot. Ritka gagyi appokat készítenek hozzá sajnos. Droidon sokkal több a jó app, arányaiban is nem csak összességében.

2014. okt. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem lehet mondani, hogy melyik jobb. A saját tapasztalatom az, hogy két napig szenvedtem a barátom nokia 820-asával, hogy lementsem a névjegyeket, videókat, fényképeket róla.

(Ez egy androidon kb 5perc)

Nekem, linuxom van, ami nem hajlandó kapcsolódni a wp-al. Lehet, hogy lehet, de én nem találtam rá módot, a laptopot meg nem voltam hajlandó miatta babrálni.

Szóval nem látta háttértárnak a telefont.

Átmentem a haverhoz, mert neki WIN8-a van pont ezért.

A 8-as nem volt hajlandó kommunikálni vele, míg le nem frissítem a telefont.Megtörtént.

Aztán addig nem kapcsolódik, míg nem frissítem le a 8-ast. Na itt már kezdtem k. anyukázni.Ztán ezeke még háromszor eljátszotta, minden neki kellő program telepítése után. Na ekkor hazajöttem.

Másnap kérdezem a kollégákat, akinek ez a remek telefonja van, hogy kell csinálni ezeket.

-Hááát, nem lehet a sim-re menteni.

-Miiiiiii??????

-Akkor hova????

-Hááát, el kell küldeni valahova emailban.

-Minek és hova???

-Mert nem lehet menteni.

Pfffffffff!

-A képeket azt meg lehet nézni a pc-n.

-És menteni?

-El kell küldeni a felhőbe.

Na ekkor gurult el az agyam és küldtem a mamájába azt a b.rmot, aki ezt kitalálta.

Viszont vittem a havernak egy papírt, meg egy cerkát, hogy írja le a számokat, a képeit meg rajzolja le magának.

2014. okt. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!