Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az, h az androidra,...

Miért van az, h az androidra, (program, játékok, stb ) sokkal több ingyenes program tölthető le, mint windows phone-ra?

Figyelt kérdés

2014. okt. 25. 16:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
wp-n is ugyanugy 5 perc, csak akarni kell...
2014. okt. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én is szívtam a wp-s mentésekkel.

Igaz nem gépre kötöttem, hanem gmailen keresztül sikerült valahogy megoldani. De tényleg jóval macerásabb arról bármit is lementeni vagy rátenni. Az iOS-nél legalább tök mindegy, hogy milyen rendszer van és milyen iTunes. A nagyon régieket nem támogatja, de nem kell orrbaszájba frissíteni, hogy működjön.

2014. okt. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Köszönöm, azt hittem, hogy csak én vagyok béna! Ezért nem is használok minipuha dolgokat!!!
2014. okt. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Barney96 ***** válasza:
Itt is megvannak azért a beidegződések rendesen... Nem tudom hogy ti mi az eget bénáztok vele de én rádugom, egy percig illesztőprogramot keres, aztán felismeri háttértárként
2014. okt. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Kíváncsi volnék rá, hogy ezen mi a franc a beidegződés. Mikor a saját rendszere nem képes kapcsolódni és oda-vissza frissíti magát a telefon meg a laptop!

És hogy szeded le a névjegyeket???

2014. okt. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Spilerke ***** válasza:
Az android egyszerűen népszerűbb, mint a WP valószínűleg azért, mert több a fejlesztő, és több az androidos felhasználó is, de én úgy vettem észre, hogy a WP rendszer stabilabb, mint az android.
2015. jan. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
hát nekem sokkal könnyebb volt a WP-t kezelni mint az androidot. Az android 2008-ban indult ami nem most volt, azóta a fejlesztők is jobban megismerték a rendszert.
2015. márc. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!