Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 530 fülhallgató?

Nokia lumia 530 fülhallgató?

Figyelt kérdés
Nem működik az a nokiás fülhallgató a lumiámnál, ami egyébként eddig minden nemokos nokiámhoz jó volt. A lumiához valami spec. kell? Hol tudok olcsón kapni valamit? Nem szeretnék 4-5 ezret kiadni egy olxan cuvcra, ami nálam igen rövid életű szokott lenni, gyakran kell cserélni. Vagy a mobillal vam a baj?
2014. okt. 25. 21:30
 1/5 A kérdező kommentje:
olyan, cuccra - még szokom
2014. okt. 25. 21:31
 2/5 anonim ***** válasza:

konkretan mit jelent a nem mukodik? es csak sima fulhalgato vagy vannak rajta gombok is?

egyszeru fules is siman megy a lumianal, a gyari rendesen mukodik?

2014. okt. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy nem dugtad bele teljesen? Olvastam már fórumokon (igaz, 630-nál), hogy az első pár alkalommal kicsit erőteljesebben kellett beleduni, aztán jó lett.


Amúgy korábban ilyen headsetet adtak a telefonokhoz: Nokia WH-208

2014. okt. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Van rajta egy nagy nokia gomb, az első nokiámhoz kaptam. Rendesen bedugtam, én is olvastam erről az erősen kell bedugni dologról. Ma elmegyek a vodafoneba, ahol vettem, megnézetem velük.
2014. okt. 26. 10:07
 5/5 A kérdező kommentje:
Közben megoldódott: túl régi volt a fülhallgatóm, valószínűleg eltört benne valami, amit a régi telefonom nem érzékelt vagy a laptopom, de az új már igen. Egy "sima" fülhallgatót vettem, amilyet szoktam és tökéletesen működik.
2014. okt. 28. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!