Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy használt LG Optimus L7-t...

Egy használt LG Optimus L7-t mennyiért vesznek vissza?

Figyelt kérdés
Leszeretném cserélni a telefont, és legalább 20 ezret szeretnék érte kapni a GSM-ben, ahol vettem. Jó állapotban van, a hátlapja pár hónapja volt cserélve. Mennyit adnának érte? Meg ilyenkor nekem kell visszanyomni a beállításokat gyárira vagy majd ők megteszik helyettem?

2014. okt. 25. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha egy 20-ast szeretnél érte akkor saját magad hirdesd meg a neten. Kb. ennyit ér a telefon. A gsm meg nem fogja ennyiért megvenni.

Az a legjobb ha te magad állítod vissza a gyári állapotra.

2014. okt. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mennyit adnának érte?
2014. okt. 26. 10:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nekem lenne egy gsm boltom akkor egy 10-est mondanék rá, ha nagyon alkudozni akarnak akkor max. 15. És aztán szépen 25 körül kitenném a kirakatba. Az üzlet már csak ilyen. Kell a profit a fennmaradáshoz.
2014. okt. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nyilván. És azt nem vennék számba hogy most volt cserélve a hátlapja? Na jó, nem pont most, hanem júniusban, de nem volt valami régen. Meg itt a neten elég sok ilyen telefont láttam, és nem nagyon kelendőek, ahogy elnézem...nekem meg sürgősebben kellene a pénz, nem hónapok múlva ahogy rátudom sózni valakire. Abban a GSM-ben adnám vissza, ahol eredetileg vettem a telefont és csináltattam is. Úgy sem adnának egy 20-ast?
2014. okt. 26. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!