Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak? Ha az iphone-on...

Mit csináljak? Ha az iphone-on tönkre ment a rezgés es a lezárógomb akkor azt egybe megcsinálják?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy elvileg a lezárógomb és a hang egy dróton fut, a hanghoz tartozik a rezgés vagy annak külön drótja van?

2014. okt. 26. 00:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos megcsinálják, csak nem garanciálisan, mert nem megfelelően használtad. Szerintem max 20e-ből kijön, de ezt csak gondolom.
2014. okt. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Régen mikor voltam benn a rezgés miatt azt mondták hogy azt max 6ezertért megcsinálják úgyhogy 20 nem hiszem hogy lenne. Meg nincs már rá garancia úgyhogy gondoltam hogy ugy nem csinálják meg, de én rendeltetésszerűen használtam! A lezárógomb tonkremenetele a leggyakoribb iphone probléma! Arra lennék kiváncsi hogy mondjuk ha azt mondtak hogy a rezgomotort sért megvan 6-bol akkor ebbe az árba belefér a lezárógomb csere?
2014. okt. 26. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!