Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri lecserélni...

Szerintetek megéri lecserélni a Samsung galaxy s4-et egy Iphone 5s-re vagy egy Iphone 5c-re? Köszönöm előre is a válaszokat!

Figyelt kérdés
2014. okt. 26. 00:50
 1/7 anonim ***** válasza:
27%

Ha szívedből szeretnél egy iphone-t, akkor cserélj, de ha az eszeddel kérdezed, akkor nem...


Volt egy SonyZ2-m aranyáron, mégis eladtam, mert nem tudtam megszeretni...most van egy hasonló teljesítményű samum, nos azt dédelgetem..


csak azért cserélni, hogy neked amerikai telód legyen, semmi értelme..csak, ha igen erősen vágysz rá, és már gyűlölöd a másik telót.

2014. okt. 26. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha tetszik az iOS, akkor igen.
2014. okt. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szeretnél iphonrt akkor igen, de nem azert mert jobb lenne.
2014. okt. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Winsky ***** válasza:
Ha beéred 4"-os kijelzővel, akkor mindenképpen jobb.
2014. okt. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem galaxy S5-re? Mert applera ne válts. Akadozni fog. Ismerősömnek is almája van és akadozik 1 év múlva.... de ha ios rendszert szeretnél váltad nyugottan.
2014. okt. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5., ezt hol álmodtad? Biztos vagyok benne, hogy ez így nem igaz, többnyire az iPhone működik a legtovább akadás nélkül, ezt mindenki elismeri.
2014. okt. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6# nem álmodtam. Ios is simán akad de nagyon soká! WP is akadhat. Tehát minden: Android, IOS, WP is akadhat.
2015. jan. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!