Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Domino surf es domino5 interne...

Domino surf es domino5 internet csomag fizetős, miután lehasználtam az adott net mennyiséget vagy csak lelassul?

Figyelt kérdés

Iphonet akarok,de egyben szeretném meg venni,mert 180000 aprópénz ahhoz képest,hogy egyben fizessem..valamit feltöltőkártyásat akarok,mert nem kell nekem havi díjas. ( lehet ebbőlhátrány? Pl kártyafüggetlenítéses ügy,hogy 30-asba 20-as nem jó..meg ilyenek)

Hadominosat veszek,csak ezt a 2 díjcsomagot választhatom? ( domino5 surf)

Vagyha lista áron előfizetés nélklveszek egy készüléket a jelenlegi nokiámból át tehetem? Az is 30-as

Vagy a másik..ha veszek lista áron előfizetés nélkül..akkor bármilyennet csomagot választhatok?

Feltöltőkártyás telefont akarok ,egyben kifizetve és olyan nettel,ami nem fizetős,miután el lett használva a mennyiség és csak a havi net számlát akarom fizetni semmi mást!



2014. okt. 26. 10:06
 1/3 A kérdező kommentje:
Javítom..aprópénz,hogy részletre fizessem. Sok a 2 év 180-ért.
2014. okt. 26. 10:08
 2/3 anonim ***** válasza:

Amíg ezt lepöntyögted, akár el is olvashattad volna a csomagok leírását:

[link]

2014. okt. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Olvastam te majom! És akkor ezek közül lehet választani?! Na majdmeglátjuk holnap..hogy ezek közül is vagy csak a domno 5/surf-ot.
2014. okt. 26. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!