Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone5s-em van. A beállítások...

IPhone5s-em van. A beállításokban az én apple id-m van megadva, de amikor belépek az App Store-ba és frissíteni szeretnék, egy ismerősöm e-mail címét kéri. Hogy lehet ez? És az istenért nem tudom onnan eltüntetni. Ötlet?

Figyelt kérdés
2014. okt. 26. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:

ilyen nincs, csinálj róla screenshot


az app store nem is kér email címet csak jelszót

2014. okt. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eddig én is azt hittem hogy nincs ilyen, de még is van. Beállításokban az én e-mail címem van, amikor pedig az app store-ban frissíteni szeretnék a barátom fiókjához kéri a jelszót. Korábban csináltunk neki a gépen biztonsági mentést az ő telefonjáról (4s), de ott nem adtuk meg az ő apple id-ját. Egyszerűen ilyet én még láttam. Az iTunes-ba is a saját azonosítómmal vagyok az áruházba bejelentkezve.
2014. okt. 26. 13:03
 3/3 anonim ***** válasza:
úgy lehet, hogy az adott alkalmazást az ő id-jével töltötted le. ha nem tudod a jelszót, akkor letörlöd az alkalmazást, majd a te saját id-ddel újra letöltöd.
2014. okt. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!