Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb mobil operációs rendszer és miért?

Figyelt kérdés

2014. okt. 26. 15:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Amelyik a céljaidnak a legjobban megfelel. Hát ezért.
2014. okt. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%

Na ebből vita lesz..

Amúgy az Android jobb a testre szabhatósága miatt.


Az iOS se rossz, csak az Iphone-ok túl drágák.

2014. okt. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem(azaz számomra)az Android,a nyíltsága,könnyű kezelhetősége,átláthatósága miatt.De családon belül tudok mondani olyat akinek az iOS és olyat is akinek a WP a jobb.És tudod miért?Mert nem vagyunk egyformák,mindenkinek mások az igényei ezért mindenkinek más platform a jó.
2014. okt. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
A symbian, kár hogy már nem fejlesztik. És hogy miért? Mert nekem ez a patform tetszik.
2014. okt. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Barney96 ***** válasza:
Nekem személy szerint a Windows Phone jön be legjobban, a rendszersebesség miatt
2014. okt. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%

Voltam Symbianos, Androidos, most WP-s vagyok.

És maradok a WP mellett mert gyors, normális, nincsen rá millió vírus (de lehet hogy egy sem), könnyen kezelhető, és aki nem ért hozzá fikázza.

Android teljes mértékben testreszabható, iOS-t nem tudom mert nincs vele tapasztalatom és szerintem nem is lesz az árak miatt, a WP meg elég zárt rendszer ahhoz hogy Kis Pisti a Galagonya utcából ne törje fel egy 95-ös Windows-szal, szóval gyors és megbízható.

Megbízhatóság : iOS, WP, Android

Kezelhetőség : WP, iOS, Android

Gyorsaság : iOS, WP, Android

Játékok : iOS, Android, WP

Aksi : iOS, WP - Android

Fényképezés : iOS, WP, Android


Sok a szempont ami alapján ki lehet deríteni hogy személy szerint kinek mi a jobb.

Ha fiatal vagy (12-20) és játszani, fészbukozni és hekkerkedni akarsz akkor Android.

Ha fiatal vagy, sok a pénzed és megbízható telefont keresel, esetleg Egoista Pistaként szeretnél felvágni, akkor iPhone 5S-ig talán minden belefér, a 6 és 6Plus-t nem ajánlom a hajlékonyság miatt :'D

Ha fényképezni szeretsz, zenét hallgatni, olcsóbb minőségi telefont kapni és persze nem egózni (bár ki tudja) akkor meg WP, de abból is csak a Nokia és Microsoft modellek ! Szerintem a HTC meg ilyenek nem a legjobbak.


De itt oprendszerről van most szó, én meg mindenről beszéltem már XD

Én véleményem a Windows 8.1 mobil verzió, azért mert ezt használom és mindig az a legjobb amit ÉÉÉÉN használok :D ennyi :D

2014. okt. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Jófej:D ***** válasza:
80%

Nincs tapasztalatod az Ios al, de azért készítesz róla táblázatot :D


Az én véleményem:


Megbízhatóság : iOS, WP, Android

Kezelhetőség : iOS, WP, Android

Gyorsaság : Telefontól függ.

Játékok : Android, iOS, WP

Aksi : Telefontól függ.

Fényképezés : Telefontól függ.

2014. okt. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
16%

Hát nehogymá ne csináljak "táblázatot" ! :D

Tudod te milyen menő a táblázat ? :D

Az alapján csináltam amit tudok róla, mondanak, olvasok és hallok. :D

De nem kötök bele a tiédbe :D

2014. okt. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

ma 19:39

Játékok terén pont az iOS-t tenném előre és utána a droidot.

Elég sok játék nem jelenik meg droidra sajnos, wp-re meg még kevesebb.

Van itthon iOS meg android, pár hónapja még wp-s eszköz is volt, csak cserélve lett androidra.

2014. okt. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

[6-os válaszoló vagyok]

Ezé mondom hogy attól függ hogy mire használod !

De ha már itt tartunk akkor én aki utálja az Apple-t kimondom hogy ... Jelenleg az iOS a legjobb operációs rendszer, mivel nem fagy nem akad, sok alkalmazás és játék elérhető rá. Valószínűleg nem azért veszi a sok milliomos is az iPhone-t mert nem a legjobb. Fáj kimondani, de ez az igazság.

Sajnos. :D

2014. okt. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!