Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S5 vagy Apple...

Samsung Galaxy S5 vagy Apple Iphone 5S?

Figyelt kérdés
Mindennap kb. elolvasom a leírását mind2 készüléknek, és úgy zavar h mindegyik készülék majdnem ugyanabban az ár kategóriában van és a Samsung tulajdonságai majdhogy verik az Iphone 5S tulajdonságait. De a mostani Samsungomra igen kivagyok bukva hogy a frissités után szinte használhatatlan, de nem tudom.. lehet hogy a samsung galaxy s5 valamivel jobb lenne ilyen téren az elődeitől eltekintve.. vagy inkább az Iphone.. fogalmam sincs.. tanács?? vélemény??tapasztalatok mind két készülékkel?? a válaszokat előre kööszönöm!!!

2014. okt. 26. 21:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Egyértelműen az Apple-ra szavazok.
2014. okt. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%

Először azt döntsd el, hogy Android vagy iOS. Androidot ismered, így iOS-ről írnék: ez egy kíváló rendszer, de még ma is (iOS 8) korlátozottabb, mint az Android. Ha ezek a hátrányok téged nem érintenek, akkor viszont nem lenne problémád vele.

"a Samsung tulajdonságai majdhogy verik az Iphone 5S tulajdonságait"

Ez egy öreg hiba, hogy adatok alapján akarod összevetni a kettőt. Persze durván hangzik, hogy csak 2 magos processzor processzor van benne, az is 1.3 GHz-en jár, de a "papírból" nem derül ki az, hogy ezek a magok rendkívül erősek, alacsonyabb órajel ellenére is egyszálas végrehajtásban sokkal gyorsabbak, mint az S5-ben lévők. És legtöbb alkalmazásnak ez számít, kevés olyan app van, ami lényegesen gyorsul többmagos processzoron, ahol ez számítani szokott, az a multitasking - iOS pedig teljesen más modellt követ, Androiddal ellentétben ott nem futhat minden a háttérben...

2014. okt. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"a Samsung tulajdonságai majdhogy verik az Iphone 5S tulajdonságait"


papíron a gigahertzek lehet hogy verik az iphonet de szoftveresen olyan cigány a samsung hogy semmi köze hozzá a valóságnak, akad, kifagy, lassul, amit akarsz

2014. okt. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 szelena97 ***** válasza:
Egyikse se...ez az egyéni véleményem..samsungokkal nincsenek jó tapasztalataim, az iphonnal semmi bajom nem lenne, de nagyon túl van árazva..
2014. okt. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Jklm Attila válasza:
Szia, én egy Htc one M8-at vettem, Samsung galaxy s 5-öt cseréltem rá. A samsungom mind kiderült gyári hibás volt, mert beázott, volt almás telefonom is, annak a szoftverja adta meg magát, a Htc-csak ajánlani tudom..
2014. okt. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#4es már bocsi hogy beleszólok, de azt mondod semmi bajod sincsen a samsunggal, és szerinted az apple túlárazott. Akkor ezek szerint az s5 is túlárazott hiszen egy árban van az iphone-nal. Na, persze, most mondhatnád hogy többet tud. Mivel ? Bugos szoftverrel ? Azzal bizony, meg szappantartó formatervvel.
2014. okt. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16%
Inkább Galaxy S5!
2014. okt. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

Mindenképpen iPhone.


Nem igazán számítanak a specifikációk, az iOS sokkal jobban optimalizált, nem kell neki 2 magnál és 1 giga RAM-nál több.


Ahogy írod, a Samsungokat egyszer frissíted, már nagyon belassulnak és akadnak (némelyik még előtte is).

2014. okt. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!! És köszönöm a véleményeket, tapasztalatokat is egyaránt! :) Ami kifogásom vagy eltérés és tanácstalanságom van még a két készülékkel kapcsolatban hogy az első és hátsókamerájuk. Tudom hogy a Samsungnak előlapi: 2mp, hátlapi: 16mp, az Iphonenak az előlapi:1,2mp a hátlapi: 8mp, melyik csinál szebb képek, mind két kameráról tapasztalat, vélemény??
2014. okt. 27. 19:16
 10/11 anonim ***** válasza:
Olvasd el a Mobilarénás teszteket. De, igazából ezen tök fölösleges agyalni. Mindkettő nagyon jó képeket csinál, de egyiksem veszi fel a versenyt egy fényképezőgéppel, szóval, ha ennyire fontos neked ez akkor vegyél inkább azt telefon helyett.
2014. okt. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!