Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S5 vagy Apple...

Samsung Galaxy S5 vagy Apple Iphone 5S?

Figyelt kérdés
Mindennap kb. elolvasom a leírását mind2 készüléknek, és úgy zavar h mindegyik készülék majdnem ugyanabban az ár kategóriában van és a Samsung tulajdonságai majdhogy verik az Iphone 5S tulajdonságait. De a mostani Samsungomra igen kivagyok bukva hogy a frissités után szinte használhatatlan, de nem tudom.. lehet hogy a samsung galaxy s5 valamivel jobb lenne ilyen téren az elődeitől eltekintve.. vagy inkább az Iphone.. fogalmam sincs.. tanács?? vélemény??tapasztalatok mind két készülékkel?? a válaszokat előre kööszönöm!!!

2014. okt. 26. 21:11
1 2
 11/11 szelena97 ***** válasza:
#6 Szövegértés 1-es. Már bocs, hogy beleszólok, de olvasd már el légyszives...nem azt írtam hogy semmi bajom sincs a samsunggal, hanem pont hogy sajnos nincsenek vele jó tapasztalataim, és drágaságom, azt se mondtam hogy nincs túlárazva a samsung bocs...és az iphone mivel tud többet? Nem kell isteníteni az iphone-t és lehordani más márkát, szerintem mindenki van olyan intelligens, hogy eldöntse, hogy milyen telefon kell neki.
2014. okt. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!