Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes lecserélni az iPhone...

Érdemes lecserélni az iPhone 5s telefonom Galaxy s5-re?

Figyelt kérdés

Tavaly novemberben vettem meg az iPhoneom.

Már egyszer ki lett cserélve, mert nem működött rendesen. (Semmilyen töltő, még a gyári sem töltötte)

Kaptam egy új készüléket kb. 3-4 hónapja.

Ennek a kamerája döglött be + már ehhez is vettem 3 új töltőt.

Hosszú évek óta iPhoneom van, de még sosem volt ennyi problémám vele.

Azon gondolkozom, hogy lecserélem, mert ez idegfeszítő és anyagilag sem éri meg.

Mit gondoltok a Galaxy s5-ről?

Nagyon megköszönném, ha megosztanátok velem a tapasztalaitokat.



2014. okt. 26. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
A hosszú évek óta iPhoneom van kijelentés miatt szerintem nem jó ötlet.Különben jobb az S5 (majdnem)mindenben mint az 5s,megérné lecserélni,de nem tudom hogy át tudnál-e szokni Androidra.(és annak előnyeire,hátrányaira)
2014. okt. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is kicsit macerásabb az android. Fura, hogy ennyit szarakodik a telód. Nekem is az van és semmi baja.
2014. okt. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sem hallottam még ilyet, de a Samsung-al is lenne ennyi gond sajnos. Mind a software nind a hardware tekintetében, szerintem adj még egy esélyt az iphone-nak, aztán tegyél egy próbát, bár akkor már inkább a HTC-t javaslom, amellett, hogy én hűséges iphone-os vagyok.
2014. okt. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Először is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Végül le cseréltem (galaxy s5-re), de nem bántam meg egyenlőre!:D

Kicsit szokatlan, meg kell tanulnom kezelni, de semmi gond nincs vele.

Aztán ha mégsem akkor jöhet vissza az iPhone:D

2014. nov. 2. 07:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Mögöttem lévő válaszoló okoskodik! (Válaszoló válasza nem kérdező válasza) amúgy nekem neksokára félévr Galaxy S5-öm van. Semmi bajom vele. Amúgy kijön majd a z Android 5.0(L vagy Lollipop) és még erősebb lesz. Hidd el.
2015. jan. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!