Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS! Samsung Galaxy Ace 4,...

SOS! Samsung Galaxy Ace 4, vagy Lg Optimus F6?

Figyelt kérdés
2014. okt. 27. 10:28
 1/4 anonim válasza:
Csak SAMSUNG. Tapasztalatból mondom a létező összes telefon márkát kipróbáltam már szinte a kínaikon is keresztül, és azt tudom mondani, hogy csak SAMSUNG. Ugyan is egy 4 magos 1.3-as SAMSUNG többet tud, és erősebb is sokkal mint egy 8magos ConCorde vagy bár milyen más egyéb telefon gyártó.
2014. okt. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak LG az ace4 kicsi szar kamera és Samsung :(((
2014. nov. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én nem szeretem a Samsungokat mert ha leejted hamar törik meg szerintem hamar tönkremegy (személyes tapasztalatom) Nekem is F6-om van és nagyon jó és megbízható nagyon szeretem. Nővérem most vett egy Ace 4-et és kevesebb minden van rajta alapból. Persze ez nem nagy ügy mert Play Áruház és kész. Egy jobb tulajdonsága van az Ace 4 nek az hogy 4 magos az F6 pedig 2, de az akksija simán veri az Ace4-ét ott viszont mondom az Lg-jé sokkal jobb.
2015. febr. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem nincs olyan sok eltérés a kettő között, egyik ezt a másik azt tudja alapból. Hogy mennyire szervizigényesek azt nem tudom De az F6-ommal soha nem volt még baj egyszer sem. (Ace 4-ről nem tudok mondani személyest tapasztalatot annak néz utána a neten).
2015. febr. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!