Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb? Samsung Galaxy...

Danivok111 kérdése:

Melyik a jobb? Samsung Galaxy Ace 3 vagy Samsung Galaxy core plus esetleg trend plus?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy Ace 3 vagy Samsung Galaxy core plus esetleg trend plus

Ne írjatok olyanokat hogy ezek sz*rok, tapasztalatokat is írhattok. Vagy milyen telefont tudnátok mondani ebben az árkategóriában?



2014. okt. 27. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:

jó akkor nem írom hogy sz.r

írhatom esetleg helyette hogy ezek fekáliák?

nekem volt coreplus, de használhatatlanra lassult, gyári visszaállítás után egy darabig használható volt (csak minden elveszett ugye, töltögethettem meg másolhattam mindent fel) szóval nem ajánlom neked, gondolom az akciók miatt nézed ezeket, ha nincs rá több akkor vedd meg, de szopás lesz

2014. okt. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
NEkem Ace 3 van, és szeretem. NEm is értem az elsőt.
2014. okt. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Core Plus és a Trend Plus valóban nem jók,de az Ace 3 nagyon jól sikerült.Ráadásul az ára is jó.
2014. okt. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!