Iphone5c?

Figyelt kérdés
mi a véleményetek az iphone 5 c-ről??

2014. okt. 27. 15:32
 1/5 anonim válasza:
Lehet nem én vagyok a tökéletes válaszoló, mert nem kedvelem az iPhonokat, de azért véleményem van. Nem csak úgy a levegőbe beszélek, mert próbáltam már és nem tetszett, de nem a hardver az oka hanem az iOs, azt nem szeretem. Az 5c ről pedig az a véleményem, hogy az iPhone egyik varázsa pont a külseje, az anyagok amiket használnak a fém és az üveg. Ezzel ellentétben az 5c az műanyag, gagyi hatást kelt amolyan olcsó kínai utánzat feeling. Számomta a 4s, 5, 5s a tuti (csakis fizikailag, az iOs-t nem minősítem mert nem tetszik), és az új 6, 6plusz sem jön be. Volt itt off is bocsi érte. üdv :)
2014. okt. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Az 5c egy műanyag iPhone 5.
2014. okt. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményeket. :))
2014. okt. 27. 19:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Annyit még hozzáteszek, hogy nagyon massszív, jól összerakott készülék, nem kopik mint a sima 5, és a design szerintem nagyon ütős. Persze ízlés kérdése. Gyorsaságot tekintve teljesen megállja a helyét a mostani piacon!
2014. okt. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 5c van . IMÁDOM ! Nagyon jó telefon mind külsőleg , mind belsőleg !
2014. okt. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!