Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek az iphone5c...

Deniel94 kérdése:

Szerintetek az iphone5c felveszi a versenyt a galaxy s5el? (Szerintem siman) hatalmas android fanok akik szerint csak az letezik es ag apple szerintuk szar azok haggyanak mert leszarom a velemenyetek) Koszi a megertest

Figyelt kérdés
2014. jún. 14. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
nem tudom, mi értelme akkor a kérdésnek...:D ettől függetlenül igen, felveszi vele a versenyt, de mondjuk úgy, hogy semmivel nem rosszabb...
2014. jún. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En nagyon nagy apple manias voltam...:) iPhone 4s,5,5s meg volt....de olcson hozza juttotam egy note 3 hoz...azota 5s ra se nezek...csak azert van meg h majd a 2 telot oda adom egy note 4 ert :)....nekem sokkal jobban be jon..


Szoval szerintem az s5 is sokkal jobb mint az 5c...

2014. jún. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az apple fos
2014. jún. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!