Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone tulajdonosok! Miért...

IPhone tulajdonosok! Miért szeretitek az iPhone-t és mennyivel jobb, mint egy androidos telefon? Nekem most egy Samsung Galaxy Note 2-őm van, és mostanában nagyon megtetszettek a iPhone-ok. Megérné lecserélni egy iPhone 5s-re?

Figyelt kérdés

2014. okt. 27. 20:42
 1/7 anonim válasza:
27%
Szerintem nem
2014. okt. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Imádom! Azt nem tudom miért szeretem jobban mint egy androidost,de imádoom*____*
2014. okt. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én azért szeretem az enyém, mert kicsi, fürge, és némán teszi a dolgát, azaz nem kell lelkivilága ápolásával törődnöm (7.1 telepítése óta nem volt újraindítva; 8-at még nem raktam fel, mert egyelőre nem sok előnyét látom).

Viszont nem tudom, neked megérné-e cserélni, pl Note 2 után biztos kicsinek találnád a kijelzőt.

2014. okt. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Gregor555 ***** válasza:
66%
Mindenképp válts ha megteheted, nem fogod megbánni. Vannak jó páran még akik nehezen értik meg vagy fogják fel, de egy samsung stb hulladék android sosem lesz versenyképes egy iphone-al ill az Ios rendszerrel. Csak az tudják felhozni, hogy jajj androidba 8 mag stb, csak gratulálni tudok, mert az a 8 mag se képes rendesen működtetni a készüléket miközbe Alma bácsinál 2 maggal még csak meg se akad semmi, és ezt úgy értve, hogy kb 20 alkalmazás van nyitva egyszerre, de felesleges beszélni. Ki kell próbálni és ennyi :) Biztos, hogy utána nem leszel többé androidos azt garantálom :)
2014. okt. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

előttem már leírták a lényeget. egy Note 2-nél egészen biztos, hogy még valamelyest igaz is...az újabb droidos telefonok már azért normálisabbak...ha mérettel meg tudsz barátkozni, akkor szerintem nem fogod megbánni.

más kérdésekben leírtam már, ez a programmal való zeneszinkronizálás sokakat megoszt, de most mondd el a véleményed erről:

tehát saját példámmal élve, van a gépemen mondjuk 120 független zeneszám, és mondjuk 25 album, mappákba rendezve. az a feladat, hogy abból a 120 zenéből rámásolod a kedvenceket, majd ugyanezt eljátszod az albumokkal is, de albumonként nem kell minden egyes zeneszám. szóval az már 1 kör, hogy a 120-ból kiválasztassz 30-at, ezután mondjuk 10 albumot mappáról-mappára átnézel, és egyenként kimásolgatod a zenéket.


Ezzel szemben iTunes-ban ott van a könyvtárban az összes gépen lévő zene, ott egyszerre kijelölöd, ami kell, és már szinkronizálod is.

Szerintem egyértelmű, melyik az egyszerűbb út, arról nem is beszélve, hogy így biztosan rendesen meglesznek az ID3 tag-ek, és az albumborítók, míg másolásnál mivel csak az mp3 fájlt másolod, nem feltétlenül lesznek ezek meg. Mostani telefonomon például nem egy olyan zene van, ami iTunes-ban rendesen ki van töltve, de telefonon mégis az ismeretlen előadók között van, és belegondolva, ha azt az 1 számot keresem, nem fogom előadó szerint megtalálni...

2014. okt. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ricsi Istencsászár válasza:
Szerintem mindenképp megéri.A note 2 már eléggé elavult és az IPhone 5S ezerszer jobb nála.Ezen ne rágódj hanem irány a boltba és vegyél egy 5S-t
2015. jan. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert sokkal stabilabb rendszer, tobb evig akar 5 legujabb szoftver rajta lesz ( droidnal atlag kb 2 ev ) , appok szinte soha nem allnak le illetve nem fagynak be. Cserebe zart, es nehezebb appot is irni ra, ezaltal nem fogsz “ hacker “ sms kapni mint a droidnal.
2021. ápr. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!