Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi az a Boot Lopp, boot...

Mi az a Boot Lopp, boot loopban szenved a telefonom?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy S2ről van szó. Rootoltam annyi, hogy a kernelt változtattam semmi többet. Bekapcsolom a telefont ugye bejönn a Samsung galaxy S2 felirat és mivel rootolva volt akkor egy sárga háromszög benn eegy fekete kérdőjelel de több semmi csak download modeba tudom berakni a telefon de Recovery Modeba már nem tudom mi a baj mit tegyek? - fontos lenne nem értem milett csak vissza állitottam a gyári beállitásokra.

2014. okt. 27. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:

A helyzet a következő. Nem értesz hozzá és hülyeséget csináltál.

A boot loop az nem ez. De tök mindegy a boot loopnál sem tölt be a rendszer meg most sem.

Tehetsz rá egy totál új rendszert.

2014. okt. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De mi a franctol lett vele ez? Augusztus ota van rootolva. Akkor sem vilagos, hogy miert csinalja ezt...
2014. okt. 27. 22:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Összeakadt a ROM és a Kernel, valszeg nem kompatibilisek egymással.

Ha lenne recoveryd, azt mondanám, hogy rakj fel egy másik kernelt.

De mivel nincs, Download módban rakj rá új rendszert és meg van oldva.

2014. okt. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már szervizben van valszeg az op rendszer nincs a helyén vagy baja van az akku nak is mert nem töltötte a telefont csak bejött az elem a képernyőn közepén egy betöltő karika és megakadt.
2014. okt. 28. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!