Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont ajánlanál...

Milyen okostelefont ajánlanál egy kezdőnek? Részletek lentebb.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Még sosem volt okostelefonom és teljesen tanácstalan vagyok az óriási kínálat miatt, hogy melyik felelne meg legjobban az igényeimnek. Ebben kérném a segítségeteket.


Árban 30-35e Ft-ig mennék el. Alkalmankénti netezésre szeretném használni, például megnézni a moziműsort vagy a buszmenetrendet, néha az e-mailjeimet. GPS is jó lenne, de nem életbevágóan fontos. És még szókereső játékot szeretnék rá. Nagyjából ennyi.


Köszönöm szépen előre is.


2014. okt. 28. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Így kezdésnek a Nokia Lumia 520-at ajánlanám, már 30-35 ezer körül beszerezhető. A GPS ingyenes rajta /Here Maps/, és van autós navigáció /Here Drive+/ szintén ingyenes, nem kell hozzá net. Ezen a telefonon a wp 8-as op. rendszer fut, de nagyon könnyen kezelhető, és ezt ajánlják sokan kezdésnek. Soha nem fagy le, és gyorsabb az androidnál is! E-mail-t is meg lehet rajta nézni, buszmenetrend, moziműsor valamint szókereső applikáció is megtalálható a Windows Phone Store-ban, és ha van Wi-Fi elérésed, akkor le is tölthető. Kicsit biztosan meg kell majd ismerkedned a telefonnal, mert nem olyan mint a droid vagy éppen az iOS, de megszokható! Nekem Lumia 925-öm van. Később te is leválthatod az 520-at, ha nagyobb okostelefon kellene, de kezdésnek ez a megfelelő! Annyit kell még tudni, hogy 512 MB RAM-os ez a telefon, ne várd el, hogy el fog vinni nagyobb teljesítményű játékokat, 30 e körül még nem lehet kapni 1 GB ram-os telefont, de ha nem játszol túl gyakran és főleg nem komoly játékokkal, akkor OK. Ezt ajánlanám, ha van még kérdés, tedd fel
2014. okt. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is a Lumia 520-at (esetleg 530-at) ajánlom kezdésnek annak ellenére, hogy az androidot jobban szeretem. De ebben az árkategóriában a Lunia verhetetlen. A hasonló (sőt még némely drágább) androidos telefonnal is sok gond van. Lassú, fagy. Sajnos ez a droid rákfenéje. Lumiánál nincs ilyen. Ha ezt választod kezdésre nem fog elmenni a kedved az egésztől...
2014. okt. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én sony xperia E-vel kezdtem, az is jó kezdőnek, de hosszú távra nem jó mert rossz egy telefon :D (most váltom M-re)
2014. okt. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kérdező.. ***** válasza:
Én galaxy ace el kezdtem.Másfél év alatt már nagyon belassult :D
2014. okt. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy dolgot mondok: felejtsd el a Windows Phone-t, csak android!

Szolgáltatónál ne vegyél semmit, drágább mint a független.

[link]

Saját tapasztalat van vele, vagyis édesanyámé. netezni tökéletes, gps jó rajta, nem dobja a jelet stb, persze fel kell rá tenni egy programot.

Egy negatívum a kamerája, mert az tényleg kritikán aluli.

2014. okt. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Miért felejtse el a WP-t? Mert Android párti vagy?

Én is.. Még is aláírom hogy alsó kategóriában Androidos telefont venni öngyilkosság.. Anyumnak van egy Lumnia 800 (7es Windows al) és 1x fagyott be a másfél év alatt, rettentő gyors a WP, ami egyúttal hátrány is. (Az ok amiért gyors az az hogy ha valamiből kilépsz akkor tényleg kilépsz belőle, teljesen bezárja a telefon)

2014. okt. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5-ös: Legalább itt ne hazudj!

Kérdező, az androidot felejtsd el, én már tapasztaltam milyen egy alsó kategóriás laggdroid, ócska kamera, ócska rendszer, csak holnaputánig sorolnám. Maradj az 520 mellett.

2014. okt. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2014. okt. 30. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!