Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért írja a vadi új telefon,...

Miért írja a vadi új telefon, hogy "Failed to initialize camera"?

Figyelt kérdés
Az előző telefonom is ezt írta (LG Optimus L7, néha utána ki is kapcsolt a kamera, és újra kellett indítani), ma vettem egy S4 minit, és most kiírta ez is. Még nem nagyon ismerem ezt a telefont, mivel ugyebár pár órája vettem. Azért ezt választottam, mert elég sokan ajánlották, az eladó is mondta, hogy szeretni fogom. Valamilyen alkalmazást állítottam le rajta véletlenül? A clean master futtatása után írta pár perccel...

2014. okt. 28. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Csinálj gyári visszaállítást és ne rakj rá ilyen optimalizáló appokat mint pl a clean master.
2014. okt. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nézegettem több megoldást is, ilyen külön S4 mini-s flaslightos appot szedtem le, és olvastam, hogy amiatt is lehet. A Clean master-től pedig csak jobb, nem? Mármint a gyorsasága is a telefonnak...tapasztalataim alapján.
2014. okt. 28. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!