Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 830, jó telefon?...

Nokia lumia 830, jó telefon? Megéri az árát? Esetleg valakinek valami tapasztalat?

Figyelt kérdés

2014. okt. 28. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
5%

Miért lumina?

Androiddal jobban járnál ha pl nem akarsz megvenni játékokat, meg személyre akarod szabni, ilyesmik.

2014. okt. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szandi1993 válasza:
szerintem megéri nekem az 520-as a top1 nagyon jó a windows-os telefon
2014. okt. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
próbáltam már androidos készülékeket.. többek között a testvérem samsung g s5-ös készülékét és tele van (számomra)felesleges dolgokkal.. nekem annyira nem jönnek be. a wp egyszerűsége meg nagyon bejön. van olyan ember aki droidos, wps v ios-os. nem vagyunk egyformák..:D és ne haragudj első, de nekem most egy tapasztalattal rendelkező véleménye segítene ki..:)
2014. okt. 28. 17:43
 4/5 Igor Igorovics ***** válasza:

Nagyon jó telefon, de túl magas a kezdőára. (Most jött ki nemrég.) Érdemes várni vele egy kicsit, amíg lejjebb megy.


[link]

2014. okt. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 t-34 ***** válasza:
persze hogy jó..Nekem lumia 820 am van az első windows phone os teló. még ezis tökéletes, Az áruház Szpen fejlödik hetente tapasztalok új és jó játékokat. Még jöhetne pár jó de elég egyenlöre Vedd meg. talán a mérete az ami nagyobb lehet elsöre
2014. dec. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!