Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért romlott el Egyik pillana...

Miért romlott el Egyik pillanatról a másikraa telefonom vakuja? (többi lent)

Figyelt kérdés

-Sony Xperia M készülékről van szó -

Tehát a minap matattam a telómon stb. és a snapchat lefagyott úgy hogy bekapcsolva maradt a vaku.Kiléptem az alkalmazásból,leállítottam és semmi,a vaku még mindig világitott.Ezután kikapcsoltam a telefont és a vaku még mindig világított.kivettem az akkumulátort,ekkor kialudt de később mikor fotóztam volna már nem kapcsolt be.Próbáltam több alkalmazással bekapcsolni,de semmivel nem emnt.Ekkor döntöttem úgy hogy ujrarakom az egész telefont,meg is történt de a hard reset után sem működik a vaku.Valami ötlet,hogy mi baja lehet?Előre is köszi a váalszokat


2014. okt. 28. 20:45
 1/2 Valaszolok válasza:

Hello.

Mivel a szoftver újra rakása nem segített, így csak szerviz lehet belőle.Más opció sajnos nincs.Mert az alapszoftver ha újra van rakva érzékelnie kellene a vakut, ha működik.!


Rico

2014. okt. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ,árban mennyibe kerülhet ennek a szervizeltetése?
2014. okt. 28. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!