Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Mini 2 (GT-S650...

Turmiix kérdése:

Samsung Galaxy Mini 2 (GT-S6500D)?

Figyelt kérdés

van ez a mini 2 telefonom es tegnapelott este neztem a videokat a youtuben es egyszercsak lefagyott az egesz telefon. kivettem az aksit es a kep nem sotetedett el feketere hanem mutatta azt amikor lefagyott. utana szetszedtem es osszeraktam es megprobaltam bekapcsolni eljutott a galaxy mini 2 feliratig es csak folyamatosan rezeg

nem lep be a recovery be sem. se download modba nemtudom kapcsolni



2014. okt. 28. 21:42
 1/6 Oceanis ***** válasza:
Az alapján, hogy a képernyő nem sötétedett el, szerintem túltöltődött a kijelző és "beleégett" a kép. Érdekes, ilyen szinte soha nem fordul elő. Nem érdemes megjavítattni, mert drágáb a kijelző cseréje mint maga a kijelző. Egyébként töltőn volt a telefon amikor ez megtörtént?
2014. okt. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen de nem a sajat toltojevel toltottem hanem egy masikkal amivel eleg szepen melegedett
2014. okt. 29. 08:30
 3/6 Oceanis ***** válasza:
Aha, akkor már az okot is tudjuk: A másik töltő nagyobb feszültséggel töltötte a telefont, mint azt a feszültségszabályozó engedte volna, így a szabályozó kisült(ameddig még működött addig melegedett) és a telefon megkapta a nagyfeszültséget ami először a kijelzőt sütötte ki, mivel ez a leggyengébb láncszem. Azért rezeg még mindig amikor megpróbálod bekapcsolni, mert tulajdonképpen a telefon még működik, csak a kijelző nem.
2014. okt. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
akkor javithato?
2014. okt. 29. 12:25
 5/6 Oceanis ***** válasza:
Javíthatónak javítható, de hogy 30 alatt nem úszod meg, az szent. Szerintem jobban megéri újat venni
2014. okt. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

de garancias

am mar bevittem a samsung boltba aztmondtak majd hivnak ha kicsereltek a kepernyot meg sztem adnak egy uj toltot

2014. okt. 30. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!