Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan működik az előfizetes?

Hogyan működik az előfizetes?

Figyelt kérdés

Vodafone-nál szeretnénk egy előfizetéses telefont vásárolni, (édesapámmal megyek) de sajnos nem igazán tudok kiigazodni a sok számon...

Tegyük fel, hogy 1ft-os készüléket választok, akkor holnap nem kell fizetnem semmit, csak majd csekket küldenek minden hónapban?

Eddig feltöltőkártyás telefonjaim voltak, ezért eddig ezzel nem volt efféle gond.

A hívásaim/üzeneteim is csekken kell majd befizetnem?

Próbáltam eligazodni, de egy idő után feladtam. Nem mozgok otthonosan ilyen téren. Segítsegetek előre is köszönöm szépen!

17/L



2014. okt. 28. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni, melyik ajánlatot választod, valamennyire kéne előre tájékozódni, a variációk száma nagy..

Általában: a készüléket ha részletre veszed, akkor annak x hónapig (1év-2év, vagy valahány hónap)van fizetendő részlete. Olykor ki lehet hozni 0 forintért.

Van azután az előfizetésre hűségidő.

Annyit jelent, hogy a hűségidő végéig minimum ennyit kell havonta, havidíjként fizetned. Kevesebb nem lehet.

Van általában lebeszélhető része, ha azt elfogyasztottad, akkor magasabb lesz a következő havi számla.

Sok variáció van: magasabb havidíj/rövidebb hűség.

alacsonyabb havidíj/hosszabb hűség.

Van magasabb havidíj, kisebb összegű részlet stb....

2014. okt. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben van, köszönöm szépen a gyors segítséget! Így már sikerült felfognom! :) Majd valami "gyerekbarát" ajánlatot keresek, amit kitudok ügyeskedni zsebpénzből.
2014. okt. 28. 22:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Benéztem a voda honlapjára.

Ahol 1 Ft van írva, azért nézd meg, milyen feltételekkel lehet kihozni 1 forintért.

Szerintem az első havi díjat azonnal ki is kell fizetned.

2014. okt. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Rendben van, köszönöm szépen a segítséget! :) Akkor úgy készülök.

Ment a zöldpacsi!

2014. okt. 28. 22:56
 5/5 anonim ***** válasza:
vagy előleget kell fizetni. ez általában az első 3 havi díj szokott lenni, ezzel bebiztosítva, hogy nem azért hozod el a telefont olcsón, hogy aztán drágán eladd. gondolom az 1 forintos akcióhoz tartozik valami magas havidíj, 15ezer mondjuk, és akkor ezt kifizeted 3x, természetesen így az első 3 hónap már ki is van fizetve, tehát következőleg csak a 4. hónapban jön csekk a befizetésről.
2014. okt. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!