Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik az a program, hogy...

Melyik az a program, hogy amikor fotót csinálok automatikusan elküldi egy e-mail címre?

Figyelt kérdés
Ezzel akarok védekezni,ha valaki ellopná a telefonom,mostanában nagyon divatos,olyasmira gondoltam mint az icloud,csak androidra,előre is köszi!
2014. okt. 29. 00:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kell hozzá külön program. Az Androidban beépítve van webtárhely szinkronizáció, alapból például a Picasara tudsz vele szinkronizálni. Nem e-mailben küldi el, hanem a saját Google-s fókoddal hozzáférhető Picasa tárhelyre tölti, ami integrálva van a Google Plus profilod alá.

Androidban a Felhasználói fiókok alatt beállíthatod, hogy az egyes Google fiókok alatt szinkronizálja-e a képeket is automatikusan.

2014. okt. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ,sajnos túl béna vagyok,ehhez és nem nagyon jön össze,valami más megoldás esetleg? :DD
2014. okt. 29. 22:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez a létező legegyszerűbb megoldás.


(Próbálom magyarul írni a menüpontokat, kis eltérés lehetséges, mert én angolul használom a telefonomat:)


Beállítások --> felhasználói fiókok --> Google fiókok --> valami@gmail.com (a te felhasználói fiókod, ha több is van, akkor az, amelyikkel szinkronizálni akarod a fotóid) --> majd megjelenik egy lista, hogy mit szinkronizáljon, ezek közül teszel pipát oda, amit szeretnél, például a Picasához vagy a Google képekhez.


Nagyjából így kell elképzelni, csak itt egy régebbi Android verzión mutatják be:

[link]


(Egyébként természetesen ettől még el fogják lopni a telefonodat ugyanúgy, csak a fotóid megmaradnak a weben. Ha magát a lopást is szeretnéd megakadályozni, illetve elhagyás/ellopás esetén mielőbb visszaszerezni a telefonodat, akkor valamilyen biztonsági szoftverre van szükséged.)

2014. okt. 30. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!