Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » DU Speed Booster vagy Clean...

DU Speed Booster vagy Clean Master?

Figyelt kérdés
Melyiket használod? Tapasztalataid és véleményed alapján melyiket érdemesebb feltenni a telefonra? Miért?

2014. okt. 29. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Clean Master! Én már jó ideje használom, és tényleg gyorsít. Van egy widget ablaka, 1-gombos gyorsítás a neve. Nyomogatod addig, amíg ki nem írja: Készülék felgyorsítva. Onnantól megy, mint a villám (pedig nem túl erős a mobilom: 1.4 Ghz, Chipset QUALCOMM MSM 8255, 512 MB RAM.)
2014. okt. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem, mivel felesleges szolgáltatások hadát tartalmazza mind2.
2014. okt. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kérdező.. ***** válasza:
Nálam a DU Speed Booster jobban bevált. Galaxy ace.
2014. okt. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A Clean Masterrel az a baj, hogy túl sok memóriát fogyaszt gyorsabban meríti az akksit, ebből az okból felesleges megtartani, mert ponthogy az ellenkezőjét csinálja, mint amit elvárnánk tőle. Nem mellesleg tele van felesleges játék és alkalmazás ajánlókkal, ellenben a DU Speed Booster körülbelül 15 MB memóriát generál magának nem zabálja annyira az akksit, mint Clean Master bár nem magyar, de szerintem ez teljesen lényegtelen. Gyorsítja a telót van APK kezelője csinálja, amire ki lett találva nekem jobban bejött, mint a Clean Master.
2015. febr. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!