Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internet Booster Most ez mi is?

Internet Booster Most ez mi is?

Figyelt kérdés
Nemrég találtam több videót is ilyen internet booster-ről és letöltési linkeket meg weboldalakat. Ez valóban működik vagy csak kamu? Mit tud csinálni vagy mit csinál és hogyan? Valaki tudna segíteni ebben, mert van egy egészen gyors netünk és megvan osztva (vezetéknélkül) így használja bátyám szüleim meg én így nagyon lefogják azt. Ezzel meglehetne oldani hogy mondjuk amikor mindenki netezik és van 20 MB/s es netem azt felturbózza 30-40-re? Valaki ha ért hozzá ajánlana egyet és segítene hogy tényleg igaz-e?

2012. okt. 31. 20:57
 1/1 anonim ***** válasza:
A szolgáltató által beállított csomagot semmi nem bírálhatja felül. Az adat egy szűrőn halad át, ami kifelé és befelé is korlátozza arra a megadott maximumra a sebességet, amire előfizettetek.
2012. okt. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!