Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy 30-as mobilom, hogyan...

Van egy 30-as mobilom, hogyan tudom visszanézni vagy megtudni, hogy egy korábbi hívás hány perc volt és mennyibe került?

Figyelt kérdés

2014. okt. 30. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen tipus az a "30-as mobil", de híváslista biztos van rajta. És mivel tudod, milyen tarifában vagy, már csak 1-2 alsó tagozatos alapműveletet kell elvégezned.
2014. okt. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tmobil, nem tudom, hogy a telefonon lenne részletes híváslista. Nem havi előfizetés, hanem kártyás, ezért nem tudom, hogyan lehet megnézni. A telefon Nokia1200-as, de szerintem ez nem lényeg.
2014. okt. 30. 13:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Híváslistát írta, nem részletes híváslistát. És az ott van minden telefonban, csak végig kéne pörgetni 1-2 menüpontot.
2014. okt. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az én telefonomon nincsen híváslista, ami időtartamot is tartalmaz, egyébként meg ez nem telefon hanem szolgáltató függő kérdés szerintem
2014. okt. 30. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!