Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri Lenovo telefont venni?

Megéri Lenovo telefont venni?

Figyelt kérdés
Telefont szeretnék venni, viszonylag tűrhető áron és a Lenovo telefonokon gondolkodom. Konkrét modellt még nem választottam ki, míg nem kapok valami tippet! Tudtok esetleg ajánlani, vagy véleményt írni róluk? Előre is köszi!

2014. okt. 30. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
A GPS-ük gyenge, de ezen kívül egész tisztességes telefonok.
2014. okt. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valami tipikus hibájuk van?
2014. okt. 30. 12:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon tudok róla. Laptopjaikban nagyon jól teljesítenek, sztem a telefonok terén sem olyan rosszak. :)
2014. okt. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Határozottan jók. Persze nem egy Samsung vagy LG de kínai gyártóhoz képest kiváló.
2014. okt. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
engem az érdekel hogy ezeken a telefonokon van play áruház???
2014. nov. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minden androidos telefonon van play áruház (a nagyon régieken market a neve). Az apple telefonokon app store van, a windos-os telefonokon wp store van.
2014. nov. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van olyan amire neked kell rátenned.
2014. nov. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 E.Zsuzsi válasza:

Sziasztok !

Be lehet azt állítani a Lenovo-kon, hogy a letöltött applikációt a külső memóriakártyára mentse?

2014. nov. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!