Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol éri meg telefont venni?

Hol éri meg telefont venni?

Figyelt kérdés

Ugye szolgáltatónál (telenor) minden drágább/ kevesebb modell van...gsm/mobil boltokban minden olcsóbb csak kérdéses, hogy megéri e olcsóbban venni?


Azért tettem fel a kérdést, mert érdekel tudnátok adni valami megbízható boltot?


[Annó "megszívtam" egy gsm boltal vettem egy telefont x évvel később eladtam akkor mondták hogy a hátlap és a teló nem egyszínű (én észre se vettem mert alig volt egy átmenet)]

És ha lehet szolgáltatónál nem akarok venni még 1x telefont



2014. okt. 30. 12:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
33%
Pedig ott biztos nem vernek át.
2014. okt. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 kérdező.. ***** válasza:
76%

Szolgáltatónál valóban minden sokkal drágább.

Itt van pár megbízható volt,ahol normális árak vannak:

BestByte

ClickShop

BestMarkt

Edigital

Ipon

2014. okt. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 kérdező.. ***** válasza:
*bolt
2014. okt. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
23%
A szolgáltatóknál előfozetéssel sokszor akár féláron is vehetsz telefont.
2014. okt. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

1# ahogy olvasgattam neten bőven átvernek

2# köszi az oldalakat de nekem minden drágábbnak tüntek

5# hááát én 1 éve vettem telefont igaz, hogy 6ezer fizettem és havi 8e (igaz ezt lebeszélheted/netezheted/smsezheted)

szal összesen 197.000e fizetek 2 évben ennyiért már veszel egy maxos telót + feltötő kártyák

2014. okt. 30. 18:07
 6/18 kérdező.. ***** válasza:
Pedig hidd el ennyi az valódi áruk a telefonoknak a netes oldalakon amit linkeltem,lehet gms boltokba 20-40%-al olcsóbban de azok meg...tudod.Szolgáltatónál meg ha nincs értelme új előfizetést venned,akkor nem éri meg telefont venni ott,meg egy kártyafüggetlen telefont később könnyebb eladni.
2014. okt. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Ez szép és jó, de a legtöbb ember addig használja a telefonját amíg el nem romlik.
2014. okt. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 kérdező.. ***** válasza:
De nem mindenki.Valaki megveszi,1 év múlva eladja,kipótolja egy kicsit és vesz egy újabbat abból a kipótolt pénzből.De ezt csak azért írtam mert ez is egy előny a kártyafüggetlen telefonok számára.
2014. okt. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
7# Jah én is így lennék vele ha nem akadna szaggatna halna meg folyamatosan (szerintem ha most is vennék tegyük fel sony xperia z3-at egy év múlva ugyan úgy szaggatna akadna stb)
2014. okt. 30. 19:10
 10/18 anonim ***** válasza:
Ilyen eseteben csinálhatsz egy gyári visszaállítást. Jobb lesz mint új korában.
2014. okt. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!