Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphone 6 tényleg ilyen...

Az iphone 6 tényleg ilyen gyenge, vagy ez a samsungnak egy gyenge próbálkozása?


2014. okt. 31. 09:47
 1/9 kérdező.. ***** válasza:
18%
Igen,tényleg ilyen gyenge az iphone 6.
2014. okt. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

bármilyen telefont meg lehet hajlítani, ez egy jó ürügy a többieknek hogy üssék az apple, sokat nem számít mert akinek van esze az úgy se foglalkozik vele, akinek nincs az meg úgy se vesz apple


win-win situation

2014. okt. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 kérdező.. ***** válasza:
12%
Jó jó ez mind igaz,de ennyi pénzért már elvárná az ember hogy ne lehessen legalább ilyen könnyen elhajlítani egy telefont ami fémházban van.Milyen minőség ez?
2014. okt. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 bp1985 ***** válasza:
23%
Ez a prémium minőség. Az 5s meg kopik...
2014. okt. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%
Az a legkisebb baja.
2014. okt. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Én ezen már nagyon ki vagyok akadva... Hihetetlen, hogy ezek a g*cibuta emberek nem fogják fel a fizika csodáit. Ha van egy széles/hosszú, de vékony ALUMÍNIUM lapod az baromira meghajlik. Hihetetlen nem? Az alumíniumnak van egy ilyen tulajdonsága, hogy puha fém és hajlik. Nem kell megfogni azt a gedvás telefont és erővel hajtogatni, nem erre találták ki.
2014. okt. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

már az is kiderült, hogy az iPad Air 2 és mini 3 is hajlik...te, ezt tavaly a tökugyanolyan tervek alapján készült Air és mini 2-nél miért nem derültek ki? ja, mert senkinek nem jutott eszébe hajligatni...:D

mások meg azt tesztelik, hogy a Gorilla Glass mennyire karcálló, és kiderül, hogy hoppá, mégsem bírja ki sokáig...ennek ellenére nem tudom, hogy az én telefonjaim miért nem karcosak? lehet tán, mert én vigyázok rá :D


én alapvetően úgy vagyok vele, hogy kell a f_sznak ekkora tepsi, mert minek? hülye lennék a farzsebben tartani, másik zsebbe meg kényelmesen nem fér el...min csodálkozunk, hogy egy feszülő zsebben is akár meghajlik? egy műanyag samsung meg mondjuk el is reped, láttam már ilyet...úgy leült szerencsétlen srác, hogy középpen vízszintesen berepedt a képernyő üvege...az embereknek be kéne látniuk, hogy nem természetes tepsikkel rohangálni...vagy most vegyek egy 30ezres telefont, és szenvedjek azzal, mert az 4"-4,3" körüli pont megfelelő méret, és nem fog hajlani? :D nyilván...:D

2014. okt. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem mindenkinek más a megfelelő méret, nekem például 4.7 és 5.7 közé esik.
2014. okt. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%
Igen, ha egy felnőtt ember megfogja és elkezdi teljes erővel hajlítani úgy, hogy majdnem elvörösödik a feje, és az erek elpattannak a kezében, elhajlik. Azta! Miért? Mert vékony és alumínum...
2014. nov. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!