Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Körülbelül másfél éves Sony...

Körülbelül másfél éves Sony Xperia S telefonom baromi gyorsan merül,10 perc játék után akár 30%-ot is merül. Tudok vele valamit csinálni?

Figyelt kérdés
Míg volt rá garancia elvittem szervizbe, mert már kicsivel kevesebb mint 1 évvel a vásárlás után jelentkezett ez nála, elvileg új aksit kapott, szerintem nem, és elkövettem azt a hibát, hogy nem kértem hogy mutassák meg a régit. Mindenféle programot letöltöttem már a playről, de egyik sem használ (battery guru, DU battery, wakelock stb). A másik probléma az, hogy számítógépen jelez ugyan hogy töltön van, de nem tölt semmit, és még merül is, illetve hogy az eredeti töltőjével 8-9-10órába telik(!!) mire feltölt, pár napja vettem újat, ezzel 2,5-3óra.

#akkumulátor #Xperia S #telefon merül
2014. okt. 31. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Vidd vissza és addig zaklasd őket amíg meg nem csinálják. Egyébként a legjobban egy új telefonnal járnál...
2014. nov. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyan ilyen telefonom van, ugyan ennyi idős, és tényleg gyorsan merül, de azért nem 30%-ot 10 perc játék miatt. Ebayen arulnak ketszer olyan nagy aksit, ami jo xperia s-be, otthon ki is tudod cserelni. Bar szerintem nem eri meg
2014. nov. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem szívesen cserélném ki benne én az aksit, mivel hogy bele van építve, nem tudom nem lenne e baja ettől..

Tehát inkább egy új telo? :S

2014. dec. 3. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!