Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért megy le a telefonomról...

Miért megy le a telefonomról ok nélkül pénz? (Több Lent)

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy ok nélkül megy le a telefonomról a pénz. Csak WiFit használok. Nem használok se gps-t se mobilinternetet se semmilyen egyéb cuccot. Bementem a T-mobilehoz ahol letiltottak minden olyan dolgot ami pénzt vehet le. Amit szoktam telefonon csinálni: Facebook, YouTube, Viber, Fifa15, Deer Hunter 2014, Clash of Clans.3000 FT volt rajta most meg 800 FT van rajta. Mi lehet a baj? Válaszokat előre köszönöm!

2014. okt. 31. 21:27
 1/10 A kérdező kommentje:
Erre úgy lettem figyelmes, hogy valaki hívott és csak megnéztem mennyi pénz van rajta..Akkor vettem észre, hogy 800 Ft van rajta.
2014. okt. 31. 21:33
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Ok nélkül nem megy le. Legfentebb még nem jöttél rá, mi viszi el. Elképzelhetetlen, hogy valójában nem a wifin csatlakozol ténylegesen, amikor a netet használod?
2014. okt. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

de mobilnet ki van kapcsolva? Attól még h ha nem használod, lehet olyan program ami használja a háttérben.

A másik ami le tudja szedni az az ilyen sms felirtakozás, de ahhoz neked kell először vmi reklámra küldened, meg ugyebár azt mondtad, h ezeket letiltották.

2014. okt. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Töröld ki az apn-t.
2014. okt. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A clash of clans-hoz internet kell lehet hogy azt használja el
2014. nov. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
a Clash Of Clans-el már majdnem 2 éve játszok régi telefonommal és nem vette le.. És csak wifit használok.És amikor minden egyéb le van tiltva a telefonomról ami pénzt vehet le! :/
2014. nov. 1. 12:51
 7/10 A kérdező kommentje:
Mi az az apn?
2014. nov. 1. 12:58
 8/10 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam.Minden le van olyan dolog le van tiltva ami pént vehet le csak és kizárólag wifit használok.
2014. nov. 1. 12:59
 9/10 anonim ***** válasza:
szolgáltatótól ha nem is ingyen, de kikérhető szerintem a forgalom. Abból csak kiderül, h mi kerül pénzbe. Folyamatosan megy amúgy le napról napra?
2014. nov. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tegnap ment le hirtelenjébe 2000 FT
2014. nov. 1. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!