Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4s vagy Sony Xperia Z?

Iphone 4s vagy Sony Xperia Z?

Figyelt kérdés
Melyiket ajánlanátok és miért?

2014. nov. 1. 13:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
3%
Iphonet alapbol nemvennek de sony Z -t sem kisulnek a pixelek ido utan a szinek sem a legszebbek rajta, sony Z1 em van semmi gond vele nagyon szeretem, ha most vennem akkor z3 -t vennem
2014. nov. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Nem Tomka válasza:
34%

iPhone 4s

attól még, hogy a legolcsóbb nagyon jó

(én is most vettem a T-Mobiletól)

2014. nov. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
xperia z.. fullhd kijelző, jobb pixelsűrűség, csillagászati mértékkel jobb hardver, android, vízállóság, nfc... mi kell még?
2014. nov. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Előző elég h*lyeséget mondtál, több mint egy éve van Z-m és semmi bajom nincs vele. Inkább a Z-t vedd, mert simán veri az iphone-et.
2014. nov. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

a 3-as tényleg hülyeségeket ír :D

az, hogy "jobb pixelsűrűség" nagyon jó, de nem fogod észrevenni a különbséget, kivéve ha sas vagy.

a jobb hardver megint csak egy papíradat, a 4S jóval gyengébb hardverrel is bírja ugyanazt nyújtani, mint a Z.

a sony féle vízállóságról is elég, ha a facebook oldalukon utánanézünk, az egész z széria gyakorta beázik, és utána meg persze nem csinálják meg gariban, hanem elküldenek...:D

nfc...nem tudom, te használod? én telómban is van, de folyamatosan ki van kapcsolva...:D

annyira bírom, amikor valaki a parasztvakító funkciók alapján ítéli meg, melyik telefon jobb :D


egyébként én sem venném meg egyiket sem, ha meg már egyel feljebb lépünk, akkor az iPhone drágább(mondjuk ha egy 5-öt hasonlítunk össze egy Z1-el), szóval úgy inkább ez Z1 lenne...

2014. nov. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Előző ez megint csak egy hülyeség, mert a Z-m se ázott be és a két hete vásárolt Z3-am se, pedig mind a 2 megjárta a kádat. A sima Z meg a velencei tavat is idén nyáron.
2014. nov. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#3 as válaszoló négyes vagyok és bocsánat nem neked ment hanem az 1# válaszolónak ( jó a pixelsűrűséges dolog tényleg h*lyeség). :)
2014. nov. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ugyan nekem nem SONY Z-m van (Hanem egy régi Sony Ericssonom, holnap jön a Z3 ^^), De a szomszéd srácnak igen.

Nem ma vette, és nem is mai telefon (van vagy 1-2 éves.. :D), de még mindig lehet vele vagánykodni.

A strandon azzal szoktunk videózni, úszásra is szokta hozni. Eszméletlen telefon.

Még nem ázott be sosem, de egyre inkább úgy tűnik szerencsénk van. Sokszor írják, hogy így nem vízálló, meg úgy nem vízálló. A Z1 vízállósága rosszabb.

A Z3 a legjobb, aztán a Z, ugyanolyan a Z2 és a legrosszabb Z1. Így jönnek sorban. Az hogy papíron mi van, az ne érdekeljen. A Z3 bizonyára jobban vízálló, mert IP 65 és 68-as ,de majd lefogom tesztelni. A Z azért bírja jobban mint a Z1 mert nem nyitott fejhallgató aljzata van. A Z2-nél ez már javítva van.

Valószínűleg azért van ez, mert a Z1 volt az első ilyen telefon (vízálló nyitott Jack aljzattal).

A szomszéd gyereknek Z-je van, az unokatestvéremnek Z1, az egyik legjobb haveromnak meg Z2-je. Most nekem lesz Z3-am.


Leszavazhattok, meg minden, de én a vízállóság kérdését fejtettem ki. Ha érthetetlen (nálam előfordul :D), akkor kérlek írj egy privátot, és részleteiben levezetem neked a dolgot. Jó szórakozást!

2014. nov. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
3. vagyok.. oké a pixelsűrűséges dolog tényleg hülyeségnek számít de azért észrevehető.. apám iphone 4s-én észre lehet venni a pixeleket nagyon közelről, az én z2-mön nem, és az azért elég "ez jó cucc" érzést kelt bennem.. Nem tudom hogy ki honnan szedi hogy a sony vízállóságával bajok vannak én ezzel szoktam videózni ahogy vízi csúszdákon csúszok és még nem ázott be :)
2014. nov. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
58%
Én nemtudom hogyvagytok vele de en a samsung galaxy s3 lte telefonomat most csereltem le iphone 4 s re. Valahogy meguntam a sok akadozast fagyast ujraindulast. Az a igazsag hogy az android rendszer egy hulladek aminek manapsag hogy hasznalhasd minimum 4 mag 2 giga ram kell. De ezek meg mindig hiaba mert kenterbe veri az iphone a sokkal kisseb igenyu szoftver miatt. Aki egy kicsit gondolkodik erti mirol beszelek. A full hd s sony kijelzot meg a kamerajat hagyjuk mert a sony z nek nagyon szar fako kijelzoje van. Tudom mirol beszelek mert anno honapokig probalgattam kerdezoskodtem hogy samsung galaxy s3 lte vagy sony z legyen mert nekem kinezetre egyertelmuen a sony tetszett. De samsung lett es megbantam az androidot es sony-s ismeroseim is mondjak hogy lefagy es semmit nemtud vele kezdeni. En biztos hogy iphone - t ajanlanek vagy ha android jobban tetszik meg mindig egy galaxy s3 vagy valamilyen hasonlo kategoriaju lg
2014. nov. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!