Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak, Érdemes lenne...

Mit csináljak, Érdemes lenne kártérítést kérni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet , hogy kb 2 napja vettem egy ,,vízálló" tokot a telefonomra hogy ha majd megyek búvárkodni megörökítsek egy két képet..... Elvileg 60m mélységig vízálló.. először kiprobaltam csak ugy (teloval együtt) hogy a csapvizet ráeresztettem. Itt nem is ázott be. Aztan beleraktam a fürdőkádba es mig itt sem volt semmi. Viszont ma kb egy masfél méter mély vizben akartam kipróbálni. Rendesen le is zártam a tokot es minden, de a ,,nagyobb mélység" -et mar nem bírta es beeresztette a vizet a tok... Hirtelen nem is vettem észre mert azt hittem, hogy csak kívülröl olyan aztan amikor kiszalltam a avizbol csurig volt a tok vizzel es a telefonomon most se kép se hang (iphone 4s)

Most mit csináljak,Kérjek kártérítést a cégtöl.



2014. nov. 1. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Én mindenképp kérnék. Persze kérdés, hogy a lezárásnál tutira nem-e te rontottál el valamit?

Milyen tok? Melyik cég?

2014. nov. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy, hogy nem-e selejtes az a tok amit te megvettél? Az is lehetséges.
2014. nov. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

60m -ig? Az nem semmi!

A tok az Iphone gyári kiegészítő?

2014. nov. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez egy "zacskó" vagy egy profi tok? Olyan mint a GoProké? Több mm vastag műanyag?
2014. nov. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%
Dehogy kérhetsz. Körbe röhögnek és rád fogják.
2014. nov. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40%

Amit "bemutatok" az a karórák hivatalos használhatósága, abból az 50m-es meghatározása.


"WATER RESISTANT 50M vagy 5 ATM (vízálló 50m)

* az óra viselése megengedett úszásnál, autómosásnál, fürdésnél, zuhanyzásnál, hegymászásnál, ejtőernyőzésnél, sárkányrepülésnél vagy síelésnél. Ellenáll az izzadtságnak, kondenzálódásnak és esőcseppnek


Hogy akkor minek írnak 50m-t, fogalmam sincs, de ez a "szabványos" előírás.

2014. nov. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!